Yazlık Taba Renk Tunikler ModaSelvim’de

Yazlık Taba Renk Tunikler ModaSelvim’de

Hanımlar malum salgın devam ediyor. Dışarı çıkmamamız için uzmanlar sürekli uyarıyor. Yetkili devlet makamları evde kal Türkiye sloganıyla üzerimize düşen sorumlulukları hatırlatıyor. O yüzden biz de evde kalacağız. Bu virüs terkedene kadar inşallah evdeyiz. Evdeysek alışverişten mahrum mu kalacağız. Tabiki hayır. Tesettür giyim sektörünün özellikle online satış alanındaki son zamanların gözde markası ModaSelvim bu makalemizin ana konusu. Evden alışveriş imkanı sunduğu için de yararlanabileceğimiz bir platformu mevcut. Bu yazımızda da taba rengi tunik modellerini sizlerle değerlendirmek üzere video kataloğumuzla ve görsel galerimizle sizleri daha iyi aydınlatmayı amaçladık. Taba rengi tunik modelleri konulu yazımızdan önce Tesettür Abiye Modelleri konusundaki Ciddi Davetlerin Rengi Lacivert yazısını paylaşmıştık sizler için.

Taba rengi tunik hangi renk şal gider?

Taba renkle başka renkleri karıştırırım oldum olası. Bana göre o karıştırdığım renklerle taba renk aynıdır. Ama nedense adları farklı. Tarçın rengi ve kiremit rengi. Hepsi için ortak şal rengim siyahtır. Ancak daha renkli, daha canlı, daha kıpır kıpır bir seçenek olarak yaprak yeşili ya da beğendiğiniz bir yeşil tonda şal ya da eşarp da uygundur. Bunlarla beraber camel, bej ya da beyaz renk şal da zevkinize uygun olarak kombin yapılabilir.

Taba rengi tunik hangi renk şal gider
Yakası Bağcıklı Tesettür Tunik PL959 Taba

Taba rengi tunik kombinleri

Sadece şal tercihiyle kombin tamamlanmıyor. Taba renk tunik altına hangi renk pantolon gider? Hatta tarçın rengi tunik kombinleri, kiremit rengi tunik kombinleri için de şimdiki kombin tercihimize tabi olabilir. Siyah ve beyaz pantolon gider düşüncem taba renk tunikte de geçerli. Ayrıca kot rengi, açık mavi, ekru, bej, camel renk pantolonlar da tuniğimizle beraber ikili olabilecek giysi modelleri. Bundan sonrası sizin zevkinize kalmış hanımlar.

ModaSelvim tunik modellerini de sizin için renk renk derledik. Bu yazımızda 2020 İlkbahar Yaz Taba renk tunik modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. ModaSelvim markası birçok giysi modelinde olduğu gibi tunik modellerinde de oldukça zengin bir model seçeneği sunuyor. Hep beraber taba rengi tunikleri incelemeye geçelim.

Taba rengi tunik modelleri 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.