Yazlık Pardesüleriniz Tuğba’dan

Yazlık Pardesüleriniz Tuğba’dan

Tuğba Giyim 2020 ilkbahar yaz sezonu yazı ve foto galeri serimize pardesü modelleriyle devam ediyorum. Pardesü hem bayan hem de erkekler için tasarımı yapılmış bir ürün olmakla beraber, günümüzde daha çok kapalı giyinen bayanların dışarı çıkarken giydikleri bir dış giysidir. Tabi normal şartlarda bayan ve erkeklerin özellikle kışın giymeleri için yünlü ve kaba kumaştan üretilen pardesü bugün için yazlık modelleri de tasarlanan çeşitli renklerden üretilmiş bir tesettür giyim ürünü haline gelmiştir. Tuğba tesettür pardesü modelleri yazımızdan önceki yazımız Tuğba Venn Giyim kategorisinde yer alan Sizin Kombininiz Hangi Tuğba? konusu üzerine idi.

Erken başlayan indirim kervanına Tuğba da katıldı

Tuğba Venn tesettür giyim firması da sizlerin zevkine uygun olarak birbirinden güzel pardesüleriyle ilkbahar yaz sezonuna hazır görünüyor. Ayrıca bu sezon çok erken başlayan indirim kervanına Tuğba da katıldı. Online satış sitesinde şimdiden tüm indirimlere ek olarak %30 sepet indirimi sizi bekliyor. Değerlendirin derim. Elinizi çabuk tutun, bedenler tükenmeden yetişin. 

Tuğba Pardesü Modelleri 2020 fiyatları
TUĞBA KISA PARDESÜ – CAMEL

Tuğba Pardesü Modelleri 2020 fiyatları

Hanımların tercihi yazlık pardesüde Tuğba Giyim olduğuna göre kalite ve şık tasarım anlamında tamam ama acaba fiyat anlamında da gönüller rahat edecek mi? Daha açıkçası cebimiz de hoş olacak mı? Tuğba Giyim pardesü fiyatları da, özellikle erken gelen indirim fırsatlarıyla oldukça uygun hale gelmiş durumda. Çok uygun fiyatlara, hatta tunik fiyatlarına pardesü alabilirsiniz.

Tuğba Pardesü Modelleri 2020 Resim Galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.