Yazlık Pardesü Modelleri 2014

Yazlık Pardesü Modelleri 2014

Muhafazakâr bir hayat tarzını benimseyen kadınların en çok tercih ettikleri kıyafetlerdir pardesüler. Yazlık pardesü modelleri. Dış giyim diye adlandırdığımız kategorinin de içerisinde yer alan bu giysiler uzun yıllardır zaten kullanılmaktaydı. Fakat geçmişte pardesü modelleri daha klasik bir görüntüye sahipti. Genelde önden düğmeli veya fermuarlı düz formlarda pardesülerle karşılaşıyorduk.

Pardesü modellerinde baharın renkleri ve yazın sıcakığı

Tesettür modası şimdiyse sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir dinamik haline geldi. Pardesü modellerinde de tesettürlü bayanların yüzünü güldürecek çeşitlilik şimdi 2014 ilkbahar yaz pardesü modellerinde de kendisini gösteriyor. İçerisinde rahat edeceğiniz bu pardesü modelleri baharın renkleri ve yazın sıcaklığını yansıtır şekilde tasarlanmış. Pudra pembesi, mint yeşili, parlak sarılar, kırmızılar, saks maviler ve gökkuşağının tüm tonları. Bunların yanında siyahın asil duruşu, beyaz veya kremin masumiyeti.. Hangisini tercih ederseniz edin bu modellerle her zaman kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

Gösterişili ve şık modeller

Önden veya yandan fermuarlı modeller, çift düğmeliler, plili etekler, düze kesimler, asimetrik etek formları ve daha bir çok pardesü modeliyle bu sezon inançlarınızdan taviz vermeden gösterişli ve şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Yazlık Pardesü Modelleri Resim Galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.