Yaz Sezonuna Tunikleriniz Hazır mı?

Yaz Sezonuna Tunikleriniz Hazır mı?

Soğuk kış günlerine ağır ağır veda etmeye, sıcak yaz günlerine merhaba demeye hazırlanıyoruz. İnşallah sağlık ve huzur ilk temennimiz olsun. Hazırlanıyoruz da nasıl hazırlanıyoruz. Örneğin kıyafetlerimiz hazır mı? Çok mu erken. Bence değil, tam zamanı. O zaman hadi bakalım biraz inceleme yapalım. Hangi kıyafetler bize göre. O zaman tunik modellerinden başlayalım mı? Hadi bakalım. Yazlık tunik modelleri 2020 yılına özel tesettür giyim tarzında bizi bekliyor. Modanisa tunik tesettür konusuyla ilgili yazımız. Bundan önce de İlkbahar ve Yaz İçin Günlük Tesettür Elbise başlığıyla Tesettür Elbise Modelleri konusunda yazmıştık.

Spor tunik modelleri

Giyim tarzında yöneliminizi beklentilerinize göre belirlemelisiniz. Giydiğiniz kıyafetten ne bekliyorsunuz. Sizi en çok bir giyside ne enterese ediyor. Siz tunikten ne bekliyorsunuz. Giyim rahatlığı, konforu, şıklığı, dikkat çekiciliği, detayları vs. vs… Yaşınız biraz da ortanın altı genç ise benim önerebileceğim ilk model spor tunik modelleridir. Nedeni çok fazla. En başta rahatlık. Daha sonra bir genç olarak sizi tatmin edecek trend detayları. Mesela kapişon detayı, ip detayı, büzgü detayı gibi. Hele bir de size uygun motifler taşıyorsa tadından yenmez.

tunik ne ile kombinlenir
Koyu Mavi Gizli Düğmeli Tunik

Tunik ne ile kombinlenir

Ben tuniklerimi pantolonla giyiyorum kızlar. Tunik zaten basenleri tamamen örten bir giysi. Altına etek de tercih edilebilir ama ikisinin de kesiminin birbiriyle örtüşmesi çok önemli. Çünkü ikisi de etekleri olan giysiler. Bu anlamda pantolonun her kesimi tuniklerle rahatlıkla kombinlenebiliyor. Bu avantajı sebebiyle ben pantolon tunik diyorum. Ne tür bir pantolon diyorsanız onu da söyleyeyim. Yaşa göre değişir. Gençler için kot pantolon ve ütü çizgili dar paça pantolon. Orta yaş için ise tavsiyen bol paça keten ve pamuklu pantolonlar. Tunik pantolon ikili takım daha uygun diyorum kısacası.

Yaz mevsimine uygun açık renkler

Modanisa bünyesinde bulunan Refka markasının tunik modelleriyle başlayalım. Renkler hakkında çok kelam etmeyeceğim. Birkaç koyu renk dışında diğer tüm modeller yaz mevsimine uygun açık renklerde. Biraz detaylardan sözetmek gerekirse, düğmeli, gizli düğmeli, boydan düğmeli, volanlı kol detaylı doğal kumaş ürünler bu koleksiyonun ağırlıkta olan modelleri. Siz de hemen Modanisa’ya tunik bakmaya. Geç kalmayın.

Tesettür tunik modelleri 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.