Yaz Bitti Ama Elbiselere Setrms’le Devam

Yaz Bitti Ama Elbiselere Setrms’le Devam

Tekrar merhaba tüm güzel giyinmeyi seven nadide hanımlara. Her mevsim, her iklim onlar için ilham kaynağı… İlkbahar rengarenk çiçeklerin, böceklerin, yemyeşil tabiatın rengine bürünmek ister. Yaz ayları açık renklerle güneşin aydınlatıcı ve ısıtıcı gücüne eşlik eder. Güz mevsimi kuruyan yaprakların kızıllaşmaya yüz tutmuş sararmalarını betimler adeta üzerindeki kıyafetlerle. Artık kar kış zamanı yaklaştı. Ve Kışın soğuğu ve sertliği koyu renklere sığındırır. Baharın renklerine özlemle geçer böylece kış mevsimi. Bugün de geldi Setrms‘le sonbahar kış. Ama elbiselere inadına devam. İşte Setrms tesettür elbise yazısından önce 2021 Sonbahar Kış Tesettür Giyim konularından Kayra Yeni Sezon Tunikler Göz Kamaştırıyor yazısıyla beraber olmuştuk.

Mevsim tanımayan elbise tutkusunu Setrms 2021 kataloğuyla canlı tutun

Feminen görüntüsü ile kadınları kendisine hayran bırakan elbiseler, yaz kış giyilen, çok da sevilen tesettür giyim örneklerinin başında gelir. Özellikle kendinizi daha kadınsı hissetmek istediğiniz anlarda başvurduğunuz bu kıyafetlerin içinde daima rahatlığı ve konforu da beraber yaşarsınız. Yazın bitmesi ile birlikte her ne kadar uçuşan ve ince kumaşları ile elbiselerinizi gardırobunuza kaldırmış olsanız da onların yerini şimdi kalın kumaşlı, kışın giyilebilecek renk ve tasarımlara sahip elbiseler aldı. Uzun bileklere kadar uzanan, fiyonk, düğme, dantel gibi detaylara ve farklı kol modellerine sahip, birbirinden güzel elbiseler dilerseniz renkli dilerseniz de desenli seçenekleri ile tesettürlü bayanları her zaman estetik ve güzel bir görüntüye kavuşturuyor. Tam da buysa arzunuz, duygunuz, ruh haliniz, sizi Setrms tesettür elbise modellerinin en yeni parçalarıyla tanıştırma vakti gelmiş demek ki.

Setrms günlük elbise modelleri hayranlık uyandırıyor

Setrms yeni sezon elbiseler, her koşul ve şartta kullanıma uygun formlara sahip. Elbise tabiatı icabı, özellikle kullanım rahatlığı sağlayan günlük bir giyim tarzıdır. Bu yönüyle markamızın 2021 sonbahar kış sezonu için hazırladığı tesettür elbise koleksiyonunda yer alan günlük elbiseler gerek göz alıcı estetiği, gerekse taşıdığı güncel modern çizgiler sayesinde kadınların rağbet göstereceği bir vaziyet kazanmış. Geometrik şekilli, farklı renk parça detaylı, fırfırlı, çiçek desenli, kolye detaylı, zıt renk özellikli, geometrik aplikeli, zıt renk kombinli, yaka detaylı, kemerli ve daha çok zengin ayrıntıya yer verilmiş Setrms elbiselerde.

Setrms elbise online satış

Her ne kadar mevsim şartları icabı koyu renkler katalogda hakim görünse de renk çeşitliliği ilkbahar koleksiyonlarını hiç aratmayacak kadar zengin. Bu zenginliğe sahip olmak da çok kolay. Setrms online satış mağazasından rahatlıkla ürün sipariş verebilir, evinize kadar gelen ürünü beğenmediğinizde kolayca iade edebilirsiniz. Setrms elbiseleri ve fiyatları 359,92 TL ile 639,92 TL arasında değişiyor.

Setrms 2021 sonbahar kış tesettür elbise modelleri resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.