Uzun Elbise Tutkusu 2020 Yaz’ında da Sürecek

Uzun Elbise Tutkusu 2020 Yaz’ında da Sürecek

Güzel bir bahar gününde herkese merhabalar. Hanımlar tesettür giyim önerileri ve trend modellerin tanıtımına devam ediyoruz. Kendi düşüncemdir ki bir süredir hanımların bahar ve yaz aylarında giydiği uzun, bol ve rahat, rengarenk, düz veya çiçek desenli elbiseler tesettür giyime çok uygun giysi şeklidir. 2020 ilkbahar yaz tesettür modasında trend olmayı sürdürecek bu giyim tarzı inşallah daha uzun yıllar böyle ilgi görmeye devam eder. Uzun kapalı elbise modelleri yazımızdan önceki yazımız Yaz Trendi Tesettür Elbise Seçenekleri başlıklı ve  Tesettür Elbise Modelleri  kategorisindeki yazımızdı.

Tesettür giyim elbise modelleri ve fiyatları

Tesettür giyimin ayrılmaz ögesi olan kapalı elbiseler için fiyatlar hiç de zannedildiği gibi çok yüksek bedellere ulaşmıyor. Her ne kadar boydan uzun bir giysi olması itibariyle yüksek metraj kumaş sarfiyatı gerçekleşse de kullanılan kumaşın kalitesine göre değişiklik göstermekle beraber tesettür elbise fiyatları 39,90 TL gibi fiyatlardan satın alınabiliyor. Endüstrinin gelişmesiyle hızlı üretim imkanı terzilik maliyetlerini de minimuma indirmiş durumda. Bunun avantajını yaşıyoruz. Uzun kapalı elbise modelleri.

Uzun kot elbise modelleri
Mavi Doğal Kumaşlı Boydan Düğmeli Kot Elbise

Uzun kot elbise modelleri

Kot kumaşı, kendine has rengi ile yine gençlerin çok talep ettiği bir kumaş türü. Kot kumaştan sadece pantolon üretilmiyor günümüzde. Hemen hemen her kıyafetin kot versiyonu var ve benim görüşüm çok spor ve şık duruyor. Tunikler, pardesüler, kaplar, tulumlar, ceketler, montlar, yelekler ve daha neler neler… Elbiseleri unutacak mıyız? Tabi ki uzun kot elbise modeli de gayet şık ve spor bir seçim. Özellikle gençler için.

Boydan uzun kollu elbise modelleri

Tepeden tırnağa uzunlukta olması bu tekp parça giysiye ayrı bir hava katarken aynı zamanda güzel bir tesettür kıyafeti haline getiriyor. Bu özelliği ile boydan uzun elbise üzerinde giysi ağırlığı hiç hissettirmeyen hafif kumaşlı bir hal alıyor. Modanisa markalarından biri olan Refka ile devam ediyoruz. Refka elbise modellerine baktığımızda doğal kumaş ağırlıkta gözüküyor. düz, puantiyeli ve çiçek desenli elbiseler olduğunu görüyoruz desen olarak. Cep detaylı, ipli, düğmeli, beli lastikli elbise detayları koleksiyona şekil veriyor. Güzel bir koleksiyon. Muhakkak üzerinizde denemelisiniz. Hayırlı günler, sağlıklı günler inşallah.

Yazlık tesettür elbise modelleri 2020 resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.