Tunikte Tüm Zamanların Rengi Haki

Tunikte Tüm Zamanların Rengi Haki

Haki rengi. Kullandığımız bir renk ve tam olarak kökeni nedir aslında merak ediyoruz değil mi? İngilizceden çevrilmiştir-Haki bir renk, sarımsı bir renk tonu ile kahverenginin açık bir tonudur. Haki, adaçayı ve tutkunun eşit bir karışımıdır, bu nedenle quinary renk olarak kabul edilir. Haki, dünya çapında birçok ordu tarafından kamuflaj da dahil olmak üzere üniforma için kullanılmıştır. Peki haki renk için siz ne düşünüyorsunuz? Haki tunik tesettür kombinleri ilginizi çekiyor mu? haki tunik altına hangi renk pantolon giymeliyiz? Beraberce hasbihal edelim. Haki tunik tesettür konulu yazımızdan önce yine aynı kategoride İlkbahar Yaz İçin Bordo Tunik Seçenekleri başlıklı yazımızı paylaşmıştık.

Haki tunik tesettür kombinleri

Tunik modeli ve rengine uygun olarak ikinci bir alt giysi ile kombin yapılır. Bunu yaparken gözeteceğimiz tek unsur ögeler arası uyum. Hangi bakımdan uyum başta ifade ettim. Renk ve detay uyumu. Bazen hiç uyum gözetmeden de kombin yapılabiliyor ama uyumsuzluğu uyuma dönüştürecek bir sanat anlayışı gerektirir bu durum. Haki tunik ile beraber en popüler beyaz bir pantolonu tercih ediyorum şahsen. Pantolonla sınırlamak da doğru olmayabilir. Uygun bir tekle yapılacak takım da bizi şık gösterebilir. Yine burada uzmanlığımızı konuşturmamız şart.

Haki tunik tesettür kombinleri
Pul Payetli Tesettür Tunik PL902 Haki

Tunik için bu rengi çokça tercih ederiz. Haki tunik modelleri ModaSelvim markası altında çeşit çeşit detaylara sahip olarak tasarlanmış, alışveriş sepetinize girmeyi bekliyor. ModaSelvim firması da bu günlere özel “ModaSelvim‘den al evinde kal” sloganıyla kampanyaya destek veriyor. Bence mantıklı. Haydı inceleyelim bakalım haki tunikleri.

Haki tunik modellerin 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.