Tunikte Tercihiniz Kırmızı mı Bordo mu

Tunikte Tercihiniz Kırmızı mı Bordo mu

Alvina tunik modellerini konuşmaya devam ediyorum. Renk serisine göre gidiyoruz takip ettiğiniz üzere. Bu kez de kırmızı ve bordo, diğer adıyla bordo renk tunik modellerini tanıtacağım. Ben oldum olası bu iki rengi aynı görürüm. Karıştırırım demeyeyim de aynı ırktan, aynı sülaleden gibi gelir bana tabiri caizse. Bu renkleri de severim bu arada. Tabi bazı tonları hariç. Alvina’nın 2020 kırmızı tunik modelleri ve bordo tunik modelleri renk zevkimizi karşılıyor. Bordo tesettür tunik konulu yazımızın öncesinde Alvina Giyim kategorisinde yazdığımız Tunik Alışkanlığınıza Alvina’dan Mavi Dokunuşlar makalemizi yayınlamıştık.

Kırmızı tunik kombin

Tunik her ne kadar uzun bir giyim türü olsa da tek başına kullanılabilecek bir giysi değildir. Tabi bunu söylerken tesettür giyim anlayışına uyum bakımından söylüyorum. Yoksa bu tarzda olmayan bayanlar tek olarak da kullanıyor. Haliyle o zaman tesettür tunik bir üst giyim kıyafetidir diyebiliriz. Madem üst kıyafetse altına da bir giysi giyilecek. O giysi ne olmalı. Uzun bir etek ya da pantolon. İşte kırmızı tunik kombin tercihlerimiz tamamen kendi zevkimize uygun şekil ve renkte uygulanabilir. Kırmızı tunik altına hangi renk pantolon giyilir? Sorusunun cevabını merak edenler için benim tercihim kırmızı tunik ile beyaz pantolon.

Kırmızı tunik kombin
A.KIRMIZI TAŞ DETAYLI İKİLİ PANTOLONLU TAKIM

Bordo tunik kombinleri

Bir diğer rengimiz bordo tunik modelleri. Kırmızı renge göre dikkatleri daha az toplayan bir renk tonudur bordo. Sanki bir resmiyet, bir ciddiyet yansıtır karşıdaki kişiye. Bir alt giysi ile ikili yaparken de bu özelliğine dikkat etmeliyiz belki de. Bordo tunik altına hangi renk pantolon giyilir? Bordo tunik altına bir açık renk bir etek düşünülebilmekle beraber pantolon tercih edenler için de ekru ya da bej tonunu önerebilirim.

Bordo ve kırmızı tunik pantolon ikili takım
A.BORDO ASİMETRİK KESİM CEPLİ TUNİK

Bordo ve kırmızı tunik pantolon ikili takım

Alvina tunik serisinde ne çok uzun ne de çok kısa modellere pek rastlamıyorum. Tunik çok kısa olduğu zaman tunik olmadığı gibi çok uzun olduğu zaman da tuniklikten çıkar. İşte tam bu noktada Alvina’nın ölçüyü tutturan bir marka olduğu görüşündeyim. Kolları fırfırlı, yaldız detaylı, asimetrik kesim, cep detaylı vb özellikte tunik modelleri koleksiyonun öne çıkanları diyebiliriz. Ayrıca size sunduğumuz resim galerisinde kırmızı tunik tesettür giyim seçenekleri, bordo tunik tesettür giyim seçenekleri ve bu renklerimizle kombinlenebilecek pantolon rengi ve kesimi konusunda fikir edinmeniz amacıyla paylaşım sağladık. Siz de kendinize en uygun tunik pantolon ikilisi konusunda fikir edinebilirsiniz.

Kırmızı tunik pantolon ve bordo tunik pantolon kombinleri 2020 Resim Galerisi

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.