Tunik Alışkanlığınıza Alvina’dan Mavi Dokunuşlar

Tunik Alışkanlığınıza Alvina’dan Mavi Dokunuşlar

Renkler Allah’ın bize verdiği, dünyaya anlam katan en mühim unsurlardan biri. Varlık dünyasını renkler sayesinde değerlendirebiliyoruz. Varlıkları ayırt edebiliyoruz. Ve her bir renk insanın duygu dünyasında farklı anlam kazanıyor. Bu yazımızda mavi tonlardaki Alvina tunik modellerini değerlendirelim beraberce. Mavi tunik modelleri tesettür giyim tarzında olan bayanlar için fazlaca rağbet gören bir seçim. Dolayısıyla ben de sizler için özellikle mavi tunik altına hangi renk pantolon giyilir sorusuna odaklanmak istiyorum. Mavi tesettür tunik konulu yazımızdan önce yine aynı kategoride Sezon Tanımayan Siyah Tutkusu Alvina Tuniklerde başlıklı yazımızı yazmıştık.

Mavi tunik altına hangi renk pantolon giyilir?
K.SAKS YAKA DETAYLI KLASİK TUNİK

Mavi tunik altına hangi renk pantolon giyilir?

Kadınlar giyinmeyi çok sever. Ama sevdiği, istediği, rahat olacağı giysileri giymek ister. Giyside estetik ararız değil mi hanımlar. Güzel bir tunik. Ama altına nasıl, ne renk bir pantolon giymeliyim. Hangi modelde ve kesimde olmalı. Dar paça mı olmalı, bol paça mı olmalı, şalvar kesim olsa, pileleri olsa daha mı iyi. Değerli hanımlar, mavi tonlarındaki tunik modellerini ele aldığımız görsellerle desteklenmiş bu yazıda mavi tunik altına hangi renk pantolon giyilir sorusunun cevabı da olacak. Tabi bu tür şeyler görecelidir. Kişinin zevkine kalmıştır. Ama moda denen şey insanların çoğunluğunun nabzını tutmakta ve yönlendirme yapmakta. Bizim sunduğumuz görseller ışığında açık mavi tunik altına koyu mavi, siyak, beyaz ya da ekru renk pantolon tercih edilebilir. Koyu mavi tunik altına indigo, açık mavi ve beyaz renkler giyeceğiniz pantolonun rengi olabilir. Lacivert renk tunik altına ise yine açık mavi, bordo, indigo, kot rengi pantolon tercih edebilirsiniz. Bu tercihinizi aşağıda sunduğumuz mavi tonlardaki tuniklerle kombinlenmiş pantolon resimleri ile de destekleyebilirsiniz.

Açık mavi tunik kombinleri
BULUT CEBİ PULLU TUNİK

Açık mavi tunik kombinleri

Nakışlı, pullu cep detaylı, bağcıklı, tüllü, eteği pliseli, bağlamalı, etek ucu fırfırlı… Ne kadar fazla seçenekle detay sunuyor tunik modellerinde Alvina. Bir o kadar da renk seçeneği sunuyor aslında. Mavi ve tonları dedim o yüzden. Havai mavi, buz mavisi, indigo mavi, aqua mavi, lacivert, saks… Bakın bir o kadar da renk Alvina tunik modellerinde. Yine burada ben açık mavi tunikleri öne çıkarmak istiyorum. Açık mavi tunik kombinleri için yazımızın önceki kısmında lacivert, beyaz, ekru tonlarında pantolon önermiştim ki resim galerimizdeki örnek resimler de bunu destekler nitelikte. Dokunmak istiyorsunuz değil mi? Hatta giymek istiyorsunuz. Haydi Alvina’ya.

Mavi tunik modelleri tesettür – lacivert tunik kombinleri tesettür resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.