Tuğba 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Tuğba 2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan Tuğba markası yayınladığı koleksiyonla markanın tutkunu olan bayanları oldukça şaşırttı. Yeni modelleri deneyen ve bunun da ustalıkla üstesinden gelen markanın kış kreasyonuna spor çizgiler damgasını vurdu. Özellikle asimetrik kesim pançolar, kısa ceketler ile dikkat çekerken, yağmurluk modellerinde de yine sportif bir çizginin benimsendiğini görüyoruz. Tuğba sonbahar kış koleksiyonu.

Şıklığın yeni adı: Tuğbaİstanbul

Pastel tonların çoğunlukla kullanıldığı bu kap ve pardesülerde, kemerlerin yanı sıra daha salaş ve hareketli formların kullanılması da sonbaharın durgun havasına canlılık katıyor. Yazın popüler modeli yarasa kollar işte yine karşımızda. Sadece kolların göründüğü, kemerle belin ortaya çıkarıldığı bol ve uzun yelekler de kalın kumaşlı pantolon ve çizmelerle sizi sonbahar şıklığına kavuşturacak.

Tuğba sonbahar kış koleksiyonu katalog çekimi Rize’de

Şişme mont ve kaban modasının bu yıl şişme yelekle daha da genişlediğini Tuğba’da da görüyoruz. Tuğba yeni koleksiyonu Tuğbaİstanbul‘un katalog çekimlerini Karadeniz’in şirin kenti Rize’de gerçekleştirdi.

Tuğba sonbahar kış koleksiyonu resim galerisi:

Katalog Gezgini

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.