Triko Elbiseler Size Çok Yakışacak

Triko Elbiseler Size Çok Yakışacak

Sevgili Hanımlar. Bu yazımızda kış mevsiminde sizin severek kullandığınız triko elbise modellerini ele alacağız. Triko elbise Modaselvim markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer aldığı için, kalitesine güvendiğimiz ve uygun fiyatlarla sahip olabildiğimiz Modaselvim triko elbise modelleri üzerinde duracağız. Özellikle 2022 kış çizgilerini özenle işleyen, yeni formlara yer veren katalog içindeki ürün görsellerinden oluşan bir de galeri hazırladık sizler için. Önceki yazımızda 2022 Sonbahar Kış Tesettür Giyim kategorisinden Modaselvim’de Kışlık Pardesü modellerini sizler için paylaşmıştık.

Triko nedir? Nasıl bir kumaştır?

Çok merak ettiğiniz bir konu ile devam etmek istiyorum. Triko kumaşların çok rağbet gördüğü günümüzde triko kumaşa dair merak edilen bazı konular üzerinde duralım. Triko nedir. Triko Fransızca örgü anlamına gelen tricotage kelimesinden dilimize geçmiştir. Özellikle 20. yüzyıl başlarında örgü makinelerinin yaygınlaşmasıyla örgü kumaşların üretimi başlamış ve kullanıma sunulmuş. O günden beri örgü kumaş olarak bilinen trikodan kazak, hırka, yelek modellerinin yanı sıra tunik, elbise, pantolon, takım elbise ve bir çok giysi modeli üretile gelmiştir.

Piliseli Triko Tesettür Elbise 8273KL398 Bordo
Piliseli Triko Tesettür Elbise 8273KL398 Bordo

Triko Nasıl bir kumaştır sorusu kapsamında bu kumaş türünden üretilen giysilerin kullanım amacı ve kalitesine bağlı olarak kullanım ömrüne değinecek olursak; triko kumaşlar örgü türü olduğu için soğuk mevsimlerde tercih edilen bir türdür. Sıcak tutma özelliği dolayısıyla sonbahar ve kış mevsimlerinin çok tercih edilen ürünüdür. Kullanımömrü ve deformasyon süresi ise tamamen trikonun üretildiği ham maddenin kalitesi ile doğru orantılıdır.

Modaselvim kalitesine bir de uygun fiyat

Modaselvim kaliteli ürünlerle sizleri uygun fiyata buluşturan tesettür giyim online satış sitesidir. Yeni sezon kataloğunda kışlık tesettür elbise kataloğundan sizler için triko elbise modellerini bir galeri haline getirdir. Farklı detaylara sahip modellerden bir kaçı şu şekilde: modaselvim düğmeli triko elbise, modaselvim kapşonlu triko elbise, modaselvim nakışlı triko elbise, modaselvim boğazlı triko elbise, modaselvim triko boydan elbise, modaselvim ikili triko elbise, modaselvim düğmeli triko tesettür elbise, modaselvim triko elbise yelekli. Siz de zevkinize uygun bir triko elbise modelini Modaselvim’den seçebilirsiniz. Hem de uygun fiyata.

Triko elbise Modaselvim resim galerisi

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.