Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyim modasının en popüler parçalarından biri de tesettür tunik modelleridir. Hem dış giyim hem de iç ortamlarda tercih edilen bir model olan tesettür tunikler çok kullanışlı yapılarıyla kadınların ilgi odağı olmuştur. Ekseriyetle genç kitlenin gözdesi olmakla beraber orta yaş grubunun da ilgisini çekmektedir tesettür tunikler.

Tesettür tunik çeşitleri

Her zevke uygun modelleriyle her marka kendine özgü tasarım anlayışıyla ürünlerini ortaya koymaktadır. Spor tunik modelleri, genç tunik modelleri, kısa tunik modelleri, uzun tunik modelleri, ekose tunik modelleri, yazı baskılı tunik modelleri, tunik eşofman modelleri, yazlık tunik modelleri, kışlık tunik modelleri, mevsimlik tunik modelleri, kot tunik modelleri, keten tunik modelleri tesettür tunik çeşitleri arasında sayılabilir.

Tesettür tunik markaları

Marka olarak kategorilendirecek olursak, bu kategoride; Modaselvim tunik modelleri, Modanisa tunik modelleri, Alvina tunik modelleri, Armine tunik modelleri, Aker tunik modelleri, Setrms tunik modelleri, Tuğba tunik modelleri, Modamerve tunik modelleri, Sefamerve tunik modelleri, Tekbir tunik modelleri, Nihan tunik modelleri, LCW tunik modelleri sayılabilir.

Tesettür tunik kombinleri

Tesettür tunik modelleriyle beraber giyilebilecek alt giyim tercihlerini tuniklerle eşleştirecek olursak, bunun için de yine bayanların şahsi tercihleri ön plana çıkmakla beraber, uzman modacıların tavsiyeleri bizim için değer taşıyor. Tesettür tunik kombinleri deyince ilk akla gelen kombinleme şekli tunik pantolon kombinleridir. Çünkü kullanımı daha rahat ve kolaydır. Bu sebeple kadınlar daha çok bu tarzı tercih eder. Kısıtlı da olsa tunik altına etek kullanılarak tunik etek kombini yapılabilir. Bu tercihler başta da söylediğim gibi tamamen kullanacak kişinin zevkine ve tarzına göre değişkenlik gösterir.

Ekseriyetle genç kızların, ama genel anlamda tüm hanımların en çok tercih ettiği tesettür giyim tarzı tunik modelleri, yeni sezon seçenekleriyle bu kategoride.