Tesettür Elbiselere Kadife Dokunuşu

Tesettür Elbiselere Kadife Dokunuşu

Yeni sezonun trend modellerine yer verdiğimiz sitemizde 2022 Sonbahar Kış Tesettür Giyim sezonu modellerini sizlerle konuşmaya, paylaşmaya devam ediyoruz. bundan evvelki son yazımızda Triko Elbiseler Size Çok Yakışacak başlığı altında yine Moda Selvim Giyim markasına ait katalogdan seçtiğimiz triko elbise koleksiyonuna değinmiştik. Şimdiki yazımızda ise yine aynı markanın Modaselvim kadife elbiseler koleksiyonuna yer vereceğiz. Yazımız içeriğinde kısaca kadife kumaş nedir? sorusunu cevapladıktan sonra konuya dair resim galerisi ve model yorumları yer alacak.

Kadife kumaş nedir?

Öncelikle kadife kumaş hakkında kısaca bilgi verelim. Kadife, dokuma kumaşlar kategorisinde yer alan bir kumaş türüdür. Tarihi oldukça eskiye dayanan kadife ilk olarak ipekten üretilmişti. Daha sonra pamuk kadifeler üretildi. Günümüzde ise seri üretimin etkisiyle daha uygun maliyet imkanı sunan ham maddelerden, viskon, suniipek ve sentetikten imal edilmektedir. Kendine özgü kısa tüylü, havlı bir kumaş olarak meydana getirilir. Parla bir görünümü ve ipeksi yumuşak bir dokunuşu vardır. Bu özellikleri dolayısıyla kadın elbiselerinde, özellikle de abiyelerde ve şık modellerde tercih edilir.

Yakası Bağlamalı Kadife Elbise 1072BG354 Bordo
Yakası Bağlamalı Kadife Elbise 1072BG354 Bordo

Modaselvim kışlık kadife elbiseler

Modaselvim tesettür giyim markasının tesettürlü bayanlar için sunduğu seçenek ve imkanları markayı takip edenler bilir. Bol model seçeneği, güncel çizgiler, moda renkler ve tabi ki tüm bunları uygun fiyat ve kalite ile sunmak. İşte kısaca markanın özeti. 2022 kış sezonunda Modaselvim kadife elbiseler her zamanki gibi göz alıcı bir görünümle hanımların dikkatini çekiyor. Nispeten kalın bir kumaş türü olması hasebiyle kışın tercih edilen kadife elbiseleri Modaselvim üzerinden uygun fiyatlarla ve güvenle satın alabilirsiniz. Çok farklı detaylara yer verilen katalogda, beli lastikli, dijital baskılı, düğmeli, kemerli, kolye detaylı, yakası bağlamalı, simli tasarımlar dikkat çekiyor.

Modaselvim kadife elbiseler resim galerisi

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.