Tesettür Elbise Modelleri

Elbiseler kadının dışa yansıyan yüzüdür, rengidir. Elbiseler bunun da ötesinde kadının örtüsüdür. Elbiseler tabi ki kadının süsüdür. Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların tercih ettiği elbise modelleri, vücudu tam anlamıyla boydan boya örten kıyafet tarzıdır. Biz bu kıyafet tarzına tesettür elbise diyoruz. Sitemizin bu kategorisini tesettür elbise modellerine ayırdık. Tesettür elbiselerle ilgili aradığınız her türlü bilgi, ayrıntı, görsel, kısacası herşey sitemizde sizlerin hizmetinde.

Tesettür elbise çiçekli mi olsun yoksa düz mü?

Son zamanların rağbet gören tesettür elbiselerinde çiçek desenlerinin yoğun lukta olduğunu görüyoruz. Özellikle boydan boya bedeni saran uzun ve bol kesim, rahat elbiseler kadınların çok sevdiği modeller arasında yer alıyor. Tesettür elbise çiçekli mi olsun? Evet çiçekli olsun. Düz de olsun. Çizgili veya geometrik şekilli de olabilir. Uzun boydan elbiselere çiçek motifleri ve farklı figürler yakıştığı gibi sadelik de çok yakışıyor doğrusu. Düz tek renk modeller de her dönem modası geçmeyen modeller arasında.

Tesettür elbise çeşitleri

Günümüz tesettür giyim modasını yansıtan trend modellerin her biri tasarımını yapan markanın özgün çizgilerini de taşıyor. Çiçekli elbise modelleri, tesettür abiye elbise, düz renk elbise modelleri, tek renk elbise modelleri kadının zevkine hitap eden tesettür elbise çeşitleri arasında yer alır. Ayrıca bu çeşitlilikte markalara yer verecek olursak; Modaselvim elbise modelleri, Alvina elbise modelleri, Armine elbise modelleri, Aker elbise modelleri, Setrms elbise modelleri, Modanisa elbise modelleri, Tuğba Venn elbise modelleri, LC Waikiki elbise modelleri, Tekbir elbise modelleri, Modamerve elbise modelleri, Sefamerve elbise modelleri, Nihan elbise modelleri sayılabilir.

Kadınların en çok tercih ettiği ve kadınla özdeş hale gelmiş boydan tek parça giyim tarzı kapalı uzun elbise modelleri bu kategoride.