Sizin Kombininiz Hangi Tuğba?

Sizin Kombininiz Hangi Tuğba?

Yine kombin seçme, kombin düzme zamanı geldi. Bahar geldi, çiçekler açtı. Hayatımıza heyecan geldi. Kanımız kaynadı. İnsanlar kıpır kıpır oldu. Allah her baharda tabiatı nasıl canlandırıyorsa, adeta bizim hücrelerimiz de yeniden canlanıyor. O zaman eksiklerimizi tamamlayıp doğaya karışma zamanı geldi. Tabi önce Evde kal, sonra… Ne lazım? Tabi kombin lazım. Ne giyeceğiz karar verin bakalım. Tuğba kombin bizi kurtar. Peki bundan önce yayınladığımız yazı neydi? Tuğba ikili takım modellerinden önce Bu Sezonun Favorisi Tuğba Etek yazısıydı. Bu yazı da Tesettür Etek Modelleri kategorisine ait bir yazıydı.

Tuğba Giyim Kombinleri
TUĞBA İSTANBUL TUNİK TAKIM – SU YESILI

Tuğba Giyim Kombinleri

Evet Tuğba Giyim Kombinleri ile bizi kurtarmaya hazır. Kalite ve şık tasarım aynı anda sunuluyor Tuğba ürünlerinde. Tabi ki kombin parçalarının birbiriyle uyumu. İşte markamız özellikle ürünleri arasındaki uyum sağlama özelliği sayesinde hakikaten hanımlara şık olmayı vaadediyor.

Alt ve üst için farklı renkler düşünülmüş

Renk renk alt-üst kombin modelleriyle Tuğba görücüye çıktı. Pantolonlu ikili takımlarda dikkat çeken nokta genel itibariyle alt ve üst için farklı renkler düşünülmüş olması. Tunik pantolon şeklindeki Tuğba kombinler detaylarıyla da dikkat çekiyor. Düğmeli, asimetrik kesim, kolye detaylı tasarımlarla tesettür giyimi tercih eden bayanların ilgisini çekecek.

Tuğba Tesettür Kombin 2020 Resim Galerisi:

 

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.