Sıcak Havalar İçin Beyaz Renk Alvina Tunikler

Sıcak Havalar İçin Beyaz Renk Alvina Tunikler

Bugünlerde sağlıkla yatıp sağlıkla kalkıyoruz. Sağlığın ne kadar kıymetli bir emanet olduğunu daha iyi anlamış olmalıyız. Peki giyimde de sağlık var mı sizce?. Tabi ki sağlığımızı olumsuz etkilememesi için giyimde de sağlık kuralları vardır. Mesela kısın kalın, yünlü, vücudu soğuktan koruyan kıyafetler tercih edilirken, yazın da tam tersi ince, serinlik verici giysiler giyilmesi gerekir. Bu kurallardan biri de yaz sıcağından, güneşin zararlı etkisinden daha az etkilenmek için açık renk, özellikle de beyaz ve beyazımsı kıyafetler giyilmesi gerektiğidir. Beyaz tunik tesettür konusundaki yazımızın öncesinde de Alvina Giyim tunikleri konu almıştık. Yazı başlığı ise Alvina Elbiselerle Göz Kamaştıracaksınız idi. inceleyebilirsiniz.

Beyaz tunik gömlek tesettür modası

Genç kızların son zamanlarda üzerinde fazlaca gördüğüm bir tunik stilinden söz etmek istiyorum. Tunik gömlek. Normal bildiğimiz gömleğin etek boyunun biraz uzun olarak düşünülmüş bir model. Çok farklı renklerde çeşit çeşit kullanılıyor. Ancak yaz mevsiminde daha çok beyaz kullanıma daha uygun olduğu için beyaz tunik tesettür giyim kataloglarında daha çok yer tutuyor.

Beyaz tunik gömlek tesettür modası
KREM KLASİK KESİM DÜĞMELİ TUNİK

Tesettür beyaz tunik kombinleri

ayni soruya gezdik dolaştık yine geldik. Beyaz tunik altına ne renk pantolon giyilir? Tesettür giyimde kombin denince ilk akla gelen giysi çeşidi tunik değil midir. Evet birincisi tunik. İkincisi ne? Altına giyilecek pantolon. Seçim yapılırken de dikkat ettiğimiz ilk önce zevkimiz. Yani renk, detay, kesim. Daha sonra rahatlık gelir. Ama ilk etapta hemen akla gelen renktir. Söz konusu beyaz tunik olunca bunu nasıl kombinleyeceğiz. Beyaz tunik altına pantolon rengi olarak o kadar çok seçenek var ki. Abartmıyorum, gökkuşağında ne kadar renk varsa hepsi beyaz tunik altına çok güzel uyum sağlar. Siyah, taba, indigo renkler benim bugün için tercihim diyebilirim. Jean pantolonlar da beyaz gömlek tunik altına çok yakışıyor. Genç kızlarımız için tabi. Beyaza beyaz da düşünülebilir.

Tesettür beyaz tunik kombinleri
BEYAZ PAMUKLU NAKIŞLI TUNİK

Beyaz şifon tunik tesettür giyim modası

Bir diğer tunik modeli de şifon tunikler. Yine yaz sezonu için kullanımı çok rahat. Ama kombin yaparken uygun bir seçim olursa daha iyi olur kullanıcı açısından. Alvina markasının tüm giysi tasarımları bir giysiden beklenebilecek tüm şartları sağlayacak şekilde üretilmiştir. Alvina tunik modelleriyle de bu konuda bizlere tereddütsüz güven vermektedir. 2020 yaz sezonu Alvina tunik koleksiyonu beyaz, ekru ve krem tonları bu sezon giymeyi tercih edebileceğimiz günlük tunik modellerinden oluşuyor. Hem sağlık hem şıklık diyorsanız hemen Alvina’ya.

Beyaz tunik modelleri tesettür 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.