Sezon Tanımayan Siyah Tutkusu Alvina Tuniklerde

Sezon Tanımayan Siyah Tutkusu Alvina Tuniklerde

Siyah rengi çok severim. Kendime de çok yakıştırırım. Hatta siyah rengi giyen herkese yakıştırırım. Siyah çok güzel, çok özel bir renk. Hep ciddi değildir, hep hüzünlü değildir, hep ruhsuz değildir. Bilakis çoğu zaman mutluluktur, özgürlüktür, rahatlıktır, maneviyattır. Siyah aynı zamanda şıklıktır. Bu yazımızda siyah tunikleri işledim. Siyah tesettür tunik modellerini konu alan yazımızdan önce de 2020 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim kategorisine ait Sıcak Havalar İçin Beyaz Renk Alvina Tunikler başlıklı yazımız yayına girmişti.

Siyah krep tunik
SİYAH YAKASI BROŞLU KLASİK TUNİK

Siyah krep tunik

Kıyafet seçerken dikkat ettiğimiz hususlardan biri de zahmetsiz olmasıdır. tabii en büyük zahmet de ütü değil midir bayanlar. O zaman ütü istemeyen kumaş ile üretilmiş kıyafetler bu anlamda biçilmiş kaftan. Krep kumaş ütü istemeyen tiril tiril üzerimize şıklık katan tam bizim istediğimiz gibi bir kumaş türüdür. Siyah krep tunik modelleri ilkbahar ve Yaz mevsiminde tercih edilebilecek güzel bir seçenektir. Mevsime uygun ince yapısı sayesinde koyu renklerinde ılık ve sıcak sezonlarda giyilebilmesini sağlamaktadır. Size sadece siyah tunik altına giyeceğiniz pantolonun modelini ve rengini düşünmek kalıyor. Yazımızın devamında siyah tunik altına hangi renk pantolon giyilir? sorusunun cevabını da bulacaksınız.

Siyah spor tunik modelleri
SİYAH KOLLARI TÜLLÜ TUNİK

Siyah spor tunik modelleri

Bir giysinin spor olması, o giysiyle günlük hayatta rahat etmemiz, içinde sıkılmamamız anlamına geliyor. Aynı zamanda spor kıyafetler üzerinde genç çizgi ve desen tasarımları, yazı ve resim figürleri de barındırabilir. Aslında spor yaparken giydiğimiz kıyafetlerin günlük hayata entegre edilmiş halidir spor giysiler. Siyah spor tunik modelleri de özellikle genç kızlar arasında çokça rağbet gören bir kıyafet modelidir. Kapşonlu, yazı figürlü, resim ve çizgi figürlü siyah tunik seçenekleri genç kızların ilgisini çekmektedir.

Siyah tunik altına ne giyilir
SİYAH GİZLİ DÜĞMELİ TUNİK

Siyah tunik altına ne giyilir?

Geldik yine uyum konusuna. En çok zorlandığımız nokta bu değil mi. Siyah tunik altına yine siyah bir etek tercih edilebilir. Ama günümüzde ekseriyetle pantolon giyildiği için benim tercihim ilk olarak siyah tunik altına siyah pantolon olacak. Beyaz pantolon da bir sonraki tercihim. Başka seçenekler de sunmak adına ekru, koyu hardal, haki yeşil de diğer tercihler olabilir.

Siyah tunik kombin

Tunikler tek başına giyilmediği için bu giysi türünü hep kombin olarak görürüz. Bunu düşünerek görsel galerimizde de siyah tunik kombin fikirleri de vermeye çalıştık. Alvina 2020’nin ilk kreasyonu olan ilkbahar-yaz tasarımlarıyla baya bir göz dolduruyor. Her zamankinden daha fazla. Çok sükseli bir koleksiyon gözlemliyorum. Detaylar klasiğin dışında. Hatta bazıları çok dışında. Siz de görselleri görünce hak vereceksiniz. Katalog çekimleri de her zamankinden bir farklı güzel. Bir an önce fotoğraflarla buluşturayım sizi. Buyrun Hanımlar… Görüşürüz.

Alvina siyah tunik modelleri 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.