Setrms Yazlık Kap Modelleri Çok Renkli

Setrms Yazlık Kap Modelleri Çok Renkli

Hanımlar tabiatın renklerin en çok çeşidini bu mevsimde görüyoruz değil mi? Baharda yeşilin üzerine açan kır çiçekleri, renk cümbüşüne dönüşüyor. Renklerle ilgili az bilinen bilimsel bir bilgi de vereyim. Aslında evrende renk diye birşey yok diyor sinir bilimciler. Renkler insanın göz retinasına yansıyan ışıkların beyine iletilmesi sonucunda beynimizin o veriyi renk olarak yorumlamasıymış aslında. Yani çok şaşırtıcı olsa da renk mefhumu insanın kafasında sadece bir kurgudan ibaret. Olsun. Renkler çok güzel ve insana mutluluk veriyor. Renk çeşitliliği demişken Setrms yeni sezon kap modelleri de çok zengin bir renk çeşitliliğine sahip. Bu yazımız da tam bununla ilgili. Resim ve video galerisi de hazırladım. Zengin bir yazı oldu. Daha önce sizler için Büyük Beden Tesettür Giyim kategorisinde Büyük Beden Tesettür Tunik Modelleri 2020 konusunu yazmıştık.

Setrms mevsimlik kap modelleri

Bir kıyafetin tercih edilmesi sırasında önemsediğimiz bir özelliği de o kıyafetin hangi ikli şartlarında, hangi mevsimde giyileceği, hangi şartlara uygun olarak üretildiğidir. Bunu belirleyen de büyük ölçüde giysinin kumaşıdır. Yani bir giysi ya yazlıktır; sıcak iklim şartlarında giyilir. Ya kışlıktır; soğuk ikli şartlarında giyilir. Bir de mevsimlik adıyla bilinen ilkbahar ve sonbahar gibi iki ikli şartının ortasında bir özelliğe sahip olan giysilerdir. Kap modelleri yazlık olarak da üretilir ve kumaşı incedir, gözeneklidir ve yaz şartlarında giyilir. Ancak mevsimlik olanlar ilkbahar, sonbahar ve hatta yaz günlerinde dahi giyilebilir. Ben şahsen kap alırken mevsimlik olmasına dikkat ediyorum.

Spor kap modelleri
KAPÜŞONLU SPOR KAP FERMUARLI

Spor kap modelleri

Yine koleksiyonumuz içinde kayda değer miktarda spor tarzda tasarıma sahip kap modellerini görüyorum. Spor kap modelleri gençlerin zevkine uygun, detaylarında sportif ögeler bulunan modellerdir. Nedir bu sportif ögeler içerek modeller; kapüşonlu kap, şeritli kap, bağcıklı, imaj baskılı, kot kap olarak sıralanabilir. Yine bir şey daha ekleyeyim koleksiyonla alakalı. Kup kap modeli. Normal kap modellerine nazaran daha kısa tasarımlı kap modeli de koleksiyondaki yerini almış. Organze kap modelini de söylemeden geçemeyeceğim. Katalogda iki çeşit modeli bulunan organze kap modeli. Kolalı gibi diri, sert duran tül cinsi bir kumaş detaya sahip kap modeli bunlar. Farklı bir tasarım olmuş. Tamamen kişisel zevke hitap ediyor.

Setrms kap modelleri ve fiyatları

Son söz Setrms kap kaç TL? Benim çok kaliteli bulduğum, hem tasarım hem de kumaş kalitesi olarak onayladığım Setrms kaplar 250 TL civarında fiyatlardan başlıyor. İndirim sezonu oluşu böyle uygun fiyatlara satın alma imkanı sağlıyor. Mevsimlik bir kap almak oldukça mantıklı. Daha uzun bir sezona hitap ettiği için iki kere avantaj yakalamış oluyorsunuz. Allah’ısmarlıyorum hepinizi. Selametle, mutlulukla inşallah.

Setrms kap modelleri 2020 resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.