Özel Günlerinizin Favorisi Alvina Abiyelerde Pembe Akımı

Özel Günlerinizin Favorisi Alvina Abiyelerde Pembe Akımı

Dünyaya gözümüzü açtığımız ilk andan itibaren “ana rengimiz”dir adeta. Sanki bu renk bize yazılmıştır. Hanımlar, hala çok seviyoruz değil mi? Pembe bizim rengimizdir. Çok seviyoruz pembe rengi. Hele şık kıyafetlerde daha bir severiz. Pembe sadece pembeden ibaret değildir. Tonları vardır. Fuşya, somon, pudra ve başka adlarda pembe tonları. Sözkonusu Abiye olunca pembe başrolde olmalı. Başroldeki rengin alt rolerini , fuşya abiye tesettür, pudra abiye tesettür modelleri paylaşıyor. Yani ana rengimiz pembe ve bir kaç alt ton renkte tesettür abiyeleri birlikte değerlendireceğiz. Bu değerlendirme tamamen görsel materyallerimizle desteklenecek. Hem video galeri hem de fotoğraf galerileri sizlerin daha iyi fikir edinebilmeniz adına paylaşılıyor olacak.

Fuşya abiye tesettür fikirleri

Pembe renk tonlarındaki tesettür abiye modellerimizden ilki fuşya abiye tesettür modelleridir. Fuşya biyelerle ilgili kombin tavsiyelerimizden bir kaç fikir paylaşmak istiyorum.Abiye, türban ya da şal, ayakkabı ve çanta bağlamında değerlendirme yapacak olursam; Rengimiz pembenin biraz daha koyusu ve tabiri caizse cırtlağı diyebiliriz. Tabiatıyla dikkat çekici bir renk. Bu renge uyum sağlayan en uygun renk beyaz olabilir. Ama bizim farklı bir renkle takım yapma derdimiz yok. Sadece alternatif olarak söyledim. Fuşya rendi ayakkabı, çanta ve şal ya da türban tasarımımızı pek tabi abiyemizle kombin yapabiliriz. Şal yerine eşarp düşünenler için farklı bir renk olarak koyu hardal ya da lacivert renk uygundur diye düşünüyorum.

Fuşya abiye tesettür
FUŞYA KEMER DETAYLI SİMLİ ABİYE

Pudra abiye tesettür kombinleri

İkinci pembe tonu rengimiz pudra abiye modelleri. Pudra rengimizin açık versiyonu. Abiye kombini yaparken şunu hep söylüyorum. Abiyede çok fazla farklı renk kombinine ihtiyaç yok. Ancak sadece alternatif olarak bazı sunduğum renkler var ki. pudra rengimizin uyum sağlayacağı renkler, pembenin koyu tonları, beyaz, krem ve ekru diyebilirim. Abiye ile beraber kullanacağınız tüm aksesuar ve baş örtüleri için geçerlidir.

Pudra abiye tesettür kombinleri
A.SOMON BONCUK İŞLEMELİ ABİYE

Somon abiye tesettür modelleri

Somon rengi pembenin tonlarından biraz daha turuncuya çalan, sanki pembe boyanın içine az miktarda sarı boya kaçmış gibi, somon balığının rengini andıran renktir. Ben abiyede eğer pembe düşünecek olsam kesinlikle tonlar arasından rengim somon olurdu. Sevdiğim tatlı bir renk somon. Üzerine de yeşilin somona uyum sağlayacak bir tonunda bir şalı alternatif olarak düşünürdüm. Ayakkabı ve çanta için beyaz ve krem abiye rengi dışında tercih edeceğim diğer renkler olur. Tabi şal rengi de somun renk ilk tercihim. Eflatun renk de somona uyum sağlayabilir. Somon renk üzerine hangi renk şal takılır? sorusunun cevabını da vermiş oldum böylece.

Pudra abiye tesettür
PUDRA ÜÇ BOYUT ÇİÇEK DETAYLI ABİYE

Pudra abiye tesettür kombinleri

Makalemizin sonunda söz konusu pembe tonlarındaki abiye görsellerini paylaştık ve tüm bu tavsiyelerimi görselleri de inceleyerek daha iyi fikir sahibi olacaksınız. Pudra renk de güzel asil bir renk doğrusu. Açık renkler arasında kadına yakışan hoş bir tona sahip. Put payetli ve simli, bir de tül detaylarla zenginleştirilmiş bir abiye, özel gününüzde sizi bir prenses yapmaya adaydır. Kombin fikri olarak Koyu pembe tonları ve pudra renkten başka sunabileceğim bir renk tercihim yok.

Abiyede başrol ise Alvina’dır tartışmasız. Pul payetli, tüllü, güpürlü, işlemeli, kemerli, kuşaklı, boncuk detaylı, şifonlu, pelerinli, simli ve daha niceleri. Detaylarıyla da, ana tasarımıyla da, kalitesiyle de, kumaşıyla da, adıyla da, sanıyla da Alvina Abiye sizlerle. Pembe Abiye, Fuşya Abiye, Somon Abiye , Pudra Abiye tüm tonlarıyla Alvina’da. Hanımlar önce Alvina’ya sonra düğüne…

Pembe pembe tesettür abiye kombinleri 2020 resim galerisi:

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.