Özel Günlerde Setrms Abiye Şıklığı

Özel Günlerde Setrms Abiye Şıklığı

Hanımları şu sıralar bir telaş almış durumda. Neden mi? İşte sebebi: Yaz geliyor. Gelsin ne fark eder. Ha yaz ha kış. Ne telaşası bu. Olur mu yaz demek hanımlar için birçok yönden farklı etkinliklerin yoğun olduğu dönem demek. Düğünler yaklaşıyor. Bu düğünlerde ve özel günlerde ne giyeceğimizi düşünüyoruz. Acaba hasıl bir abiye giysem. Sizin zevkinize uygun Abiye hangisi acaba. Bu yazımızda özel günlerinizin kıyafeti Setrms abiye elbise modellerini ele alacağım. Herşeyden önce şunu belirtmeliyim ki Setrms markası tesettür giyim kavramıyla ne kadar özdeş bir marka ise tesettür abiye anlamında da adını ispat etmiş ender markalardan biridir. Üretiği tasarımlarla bunu ispat ettiğini siz de farkedeceksiniz. Setrms abiye elbise modelleri yazımızdan önce Tesettür Elbise Modelleri katerorisine ait Bahara Setrms Elbise Rahatlığıyla Girin yazımızı paylaştık sizlerle.

Setrms tesettür abiye modelleri

Markamızın abiye modellerine ilk göz attığımda dikkaimi celeden ilk özellik, tasarımların aşırı gösteriş ve şatafattan uzak oluşu, sade oluşu oldu. Abiye denince ilk akla gelen şey değil midir şatafat. Ama aslında öyle değil. Şatafat ile şıklık aynı şey değildir. Ben abiyede şıklık ararım şatafat değil. Şatafat şıklığı aşırı şekilde abartmak, ölçüsünü kaçırmaktır. Detaylar kıyafetlere o kadar güzel durmuş ki, hah işte budur demekten alamıyor insan. Setrms abiye 2020 sezonunda da hanımların tercihi olmaya devam edecek diye düşünüyorum. Renkleri de detayları gibi elbiseyle bütünleşmiş ve hiç yapay durmuyor.

Setrms tesettür abiye modelleri ve fiyatları
20Y1043-SETRMS Abiye Pudra Renk

Setrms tesettür abiye modelleri ve fiyatları

Setrms abiye ve fiyatları. Aslında bu yazının başından sonuna en çok merak edilen iki unsur. Abiye ve fiyatı. Evet fiyatı da tasarımındaki sadeliği ile doğru orantılı hanımlar. Öyle 4 haneli rakamlardan aşağı olmayacağını falan düşünmeyin. Hele indirim kampanyalarıyla hayal edemeyeceğiniz fiyatlara bu ürünlere sahip olabiliyorsunuz. 200 TL civarında bir başlangıç fiyatlarına sahip. Nasıl? Sizce de haklı değil miyim?

Setrms Abiye anlamında da size özel seçenekler sunmak üzere şık tasarımlar ortaya koymuş. Daha çok ağır renklerin seçildiği modeller adeta bir sanat eseri. Her biri ustalık isteyen iş ve nakışlara sahip. Siz de bir Setrms mağazasında Setrms Abiye tecrübesini hemen yaşayın. Tavsiyemdir.

Setrms tesettür abiye modelleri 2020 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.