Nüans Tesettür 2015 Gelinlik Koleksiyonu

Nüans Tesettür 2015 Gelinlik Koleksiyonu

Tesettür Gelinlik modelleri görücüye çıkıyor birer birer. Adı ile müsemma bir koleksiyona imza atan Nüans gelinlik, her bir parçada muhteşem ve göz alıcı ayrıntılarla evlenmeyi düşünen bayanlara daima farklı olma fırsatı veriyor. Sade modellerin yanında oldukça görkemli, gösterişli, kapıdan içeri girdiğiniz an herkesin ağzını açık bırakacağınız parçalar da mevcut. Tabii sade olanların da taşlı, çarpıcı, işlemeli duvaklarla dikkat çekici hale getirildiğini de söylemeden geçmeyelim. Nüans tesettür gelinlik koleksiyonu

Nüans tesettür gelinlik koleksiyonunda her tarza ve zevke özgü gelinlik

Her tarza ve zevke özgü gelinlik modellerini Nüans’ın yeni kataloğunda bulabiliyorsunuz. Prenses formlarının yanı sıra, kuğu modeli, balık şekilli olanlar, dar veya bol, kabarık her türlü modelle birlikte dantel, işleme, taş, inci zevkinizi yansıtan bir tasarımı bulabilir, vücudunuza en uygun gelinliği seçerek hayal gibi bir düğüne sahip olabilirsiniz.

Nüans tesettür gelinlik fiyatlarıyla da oldukça cazip. Üst düzey modeller sunan Nüans moda, piyasaya göre ortalama fiyatlarla müşterisine ulaşıyor.

Nüans tesettür gelinlik koleksiyonu resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.