Nihan yazlık pardesü modelleri

Nihan yazlık pardesü modelleri

Yeni ilkbahar yaz sezonu tesettür giyim ürünlerinin tanıtımına devam ediyorum. Çok estetik tasarımlara imza atılan bir sezon yaşıyoruz. Her ne kadar malum pandemi sebebiyle dışarı çıkma anlamında kısıtlama yaşasak da, insanların dükkanlarda, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde yapamadıkları alışverişi, internet ortamında yoğun bir şekilde yaptıklarını görüyoruz. Bayram yaklaştıkça bunun daha da yoğunlaşarak devam edeceği aşikar. Pardesüler serimize Nihan pardesü yeni sezon ürünleri ile devam ediyorum. Bir Tuğba Giyim markası olan Nihan Giyim de en az Tuğba Venn kadar kaliteli tasarım ve üretim kabiliyetine sahip olduğunu, yıllardır üretip sunduğu ürünleriyle kanıtladı. Ben özellikle pardesü sektöründe çok talep gören bir marka olarak görüyorum. Nihan pardesü 2020 yazımızdan evvel Nihan Giyim içinde Nihan tesettür elbise modelleri 2020 yazısı yer almıştı.

Nihan giyim pardesü
Nihan Kapşonlu Pardesü-Bej X1216

Modelleri detaylıca inceleme fırsatı buldum. Açık konuşmak gerekirse Nihan giyim harika bir iş çıkarmış. Pardesü modellerinin renkleri oldukça göz alıcı. Tarz genellikle genç ve spor. Ustalıkla çıkarılan kalıplar insanın üzerine bu kadar mı güzel oturur. Klasik model sevenler için bir kaç model var ama koleksiyonun büyük bölümü modern çizgilere sahip. Bazı modellere çok yakından bakmadıkça ya uzun elbise olduğunu zannediyorum. Bazıları trençkot havasında. Hatta biraz kısa olanlar tunik gibi görünüyor. Kapüşonlarıyla gençleri mıknatıs gibi kendine çekecek modeller hepsi. Boydan fermuarlı, düğmeli, çıtçıtlı, her zevke uygun tasarım Nihan giyim pardesü kataloğunda.

Kısa modellere de kısaca değinmek isterim. Çünkü özellikle Kısa pardesü modelleri çok tarz göründü gözüme. Normalde kullanmadığım bir giysi modelidir. Pardesünün uzun olması gerektiğinin taraftarıyımdır ama, ne yalan söyleyeyim giymeyi düşünüyorum. Renk seçimleri de tarzına tarz katmış. Ama renkle ilgili küçük bir eleştiri; açık renklerde de bu tarz denenebilirdi.

Nihan büyük beden pardesü
Nihan Kapşonlu Büyük Beden Pardesü-Camel X5133

Nihan büyük beden pardesü

Tuğba Venn ve Nihan Giyim büyük beden giysi boyutuna ciddiyetle önem veren ve üretim anlamında önemli bir payı bu boyut tipine ayıran markalardır. Koleksiyonda büyük beden pardesü modellerinin de yer aldığını, aynı tarz çizgisini bu modellerde de koruduğunu, konunun resim galerisini ya da video galerimizi incelerken siz de fark edeceksiniz.

Nihan pardesü modelleri ve fiyatları

Bu kalite, bu göz alıcı şıklık, bu tarz giyimin maliyeti bize ne olacak? Konunun sanırım en çok merak edilen sorusu bu. Hanımlar piyasayı biliyoruz çoğumuz. Çok mağaza geziyoruz. Ürünlere dokunuyoruz. Hatta bir çoğunu üzerimize giyerek deniyoruz. Çok beğendiğimiz pardesüler oluyor. Satın almak için göz ucuyla bir etiketine bakayım dediğinizde, eskilerin deyimiyle elimizi yakıyor. Nihan Giyimi bu konuda tebrik ediyorum. Ortaya konulan bu performansın bedelini çok ağır tutmayarak müşteri odaklı düşünmüşler. Yazlık pardesü fiyatı indirim kampanyalarıyla 150 TL bandına kadar düşmüş. Bluz, gömlek fiyatına Nihan kalitesinde pardesü satın alıyorsunuz.

Benden bu kadar. Detaylıca anlatmaya çalıştım. Eminim ki modelleri beğeneceksiniz. Hayırlı Ramazanlar. Hayırlı sahurlar ve Hayırlı iftarlar. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin ve sağlıkla bayrama kavuştursun. Allah’a emanetsiniz hanımlar.

Nihan pardesü modelleri 2020 ilkbahar yaz resim galerisi;

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.