Nihan tesettür elbise modelleri 2020

Nihan tesettür elbise modelleri 2020

Bu sezon en fazla yazı yazdığım bir kaç üründen biri. En fazla tunikler konu oldu. Hemen ardından tesettür elbise modelleri geliyor. Bu da tamamen sizlerin bu iki modele, özellikle ilkbahar ve yaz mevsiminde teveccüh göstermenizden kaynaklı bir durum. Sevgili Hanımlar, tesettür elbise modelleri 2020 yaz sezonu için, her sezonda olduğundan daha fazla çeşitlenerek bizlere daha zengin bir model çeşitliliği sunuyor. Hemen hemen her markada da durum aynı. İncelediğim tüm kataloglarda yeni çizgiler farkediyorum. Daha önce görmediği detaylar, hatta renkler. Hangi modelde olursa olsun bu uzun elbiseler biz kadınlara çok yakışıyor. Bu makalemizin konusu da Nihan giyim elbise koleksiyonu. Nihan giyim tesettür elbise yazısından önce Tesettür Elbise Modelleri içinde Modaselvim Çiçekli Elbise Modelleri yazısı yer almıştı.

Nihan tesettür elbise modelleri

Nihan giyim, bir Tuğba markasıdır. Daha önceki yazılarımızda Tuğba Venn markasına ait hemen hemen tüm ürünlerden bahsettik ve beğeninize sunduk. Tuğba elbise modelleri yazımızı dikkatlice inceleyin. Siz de fark edeceksiniz ki iki markanın çizgiler birbirine çok yakın. Ama ince detaylar ve dokunuşlarla adeta iki markanın kendine has çizgileri oluşmuş ve özgün iki marka ortaya çıkmış. Nihan elbiselerde renk tonları o kadar gönül okşayıcı ki, bunu kendime de elbise satın almak isterken Tuğba online alışveriş sitesindeki modeller arasından seçim yapmakta zorlanınca anladım. Bir kaç modeli özellikle ön plana çıkardım. Sıra geldi renk belirlemeye. İnanın ortada kaldım bir anda. Haki rengi güzel, taba rengi güzel, antrasiti, hardalı bir başka güzel. Ve haki renk ihtiyacım olduğu için sipariş verdim. Daha gelmedi ama kalite bakımından doğru tercih yaptığımdan en ufak şüphem yok. Daha önce de bir çok kez bu konuda Nihan giyim beni şaşırtmadı. Sadece üzerime giyince tam anlamıyla içime sindirebiliyorum. Hoşuma gitmezse geri göndermek de çok kolay.

Nihan tesettür elbise modelleri
Nihan Kol Büzgü Detaylı Aksesuarlı Elbise – Sarı X4193

Nihan elbise modelleri ve fiyatları

Nihan elbiselerde bir detay neredeyse modellerin tümünde var. Bel kuşağı, belden büzgü detaylarıyla kıyafetlerdeki bol kesim tolere edilmeye çalışılmış sanki. Her iki detayda sonuçta çıkarılabilen, iptal edilebilen özellikte olduğu için zevke göre değiştirilebilir. Ayrıca birkaç desenli model dışında modellerin tamamı düz renk. Bu da koleksiyonda göze çarpan başka bir özellik. Evet fiyatlar nasıl diyeceksiniz merakla. Hanımlar fiyatlar kaliteye göre fiyatlar. Ancak şunu söyleyeyim. Ben şu anda Ramazan ve Anneler günü kampanyasından faydalandım ve %60 indirimle satın aldım. 135 TL’ye geldi. Yani Nihan tesettür elbise için satın alınabilecek en iyi fiyat fırsatları bunlar. Daha uyguna gelenleri de vardı. Hatta 90 TL’ye asit renk elbise vardı. 100 TL üzeri kargo da bedava. Tadından yenmez. Bayram yaklaşırken bu güzel fiyatları siz de değrlendirin derim. Selametle kalın.

Nihan elbise modelleri 2020 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.