Mücevher Işıltısıyla Alvina Abiyeler

Mücevher Işıltısıyla Alvina Abiyeler

Önemli günlerinizin, akşamlarınızın, size özel anlarınızın, sevdiklerinizle birlikte mutlu olmanız gereken anlarınızın en özel kıyafetleri abiyeler. En özel markasıyla Alvina Abiyeler. Şıklığınıza şıklık katacak ışıl ışıl mücevherlerinizle uyum içinde sizi adeta pırlanta değerliliğinde kılacak abiyeler. Uyum içinde dedim çünkü bu abiyelerin rengi de mücevher renklerinde. Madeni renkler. Altın, gümüş, bronz, bakır renklerinde en özel abiyeler. Bakır rengi Tesettür Abiye modelleri ve kombin fikirleri, Gold rengi abiye tesettür giyim kombinleri, bronz tesettür abiye ile kulanılacak ayakkabı, çanta, türnan ve aksesuarlar konusunda görsel destekli bir yazı hazırladık. Simli tesettür abiye elbise modelleri de diyebiliriz ortak özelliği itibariyle.

Bakır rengi Tesettür Abiye modelleri

Abiyede dikkatleri üzerine toplayan renk ve abiye üzerindeki işçilikli detaylardır. Hele abiye tamamen sim ve pullarla ışıltı kazandırılmış bir abiye ise çok fazla detaya da lüzum kalmamıştır. O abiyeye artık dikkatler bir mıknatısın demir tozlarını topladığı gibi toplanır. Bakır renk madeni renkler arasında bana göre daha ağır ve abiye tercihi için mantıklı bir renktir. Ayrıca bakır renkte kullanılacak mücevheratla oldukça uyumlu bir kombin sağlanır. Bu sebeple bakır rengi tesettür abiye seçimi için ben de oy veriyorum.

Bakır rengi Tesettür Abiye modelleri
BAKIR KEMERLİ SİM KUMAŞ ABİYE

Bronz tesettür abiye

Bronz renk de bakır renge yakın bir renk olmakla beraber farklı renklerdir. Son zamanların mücevherlerde de revaçta olan rengidir bronz. Bir abiye için bronz rengi düşündüğümüzde bakır ve altın rengi gibi madeni renkler grubunda olduğu için yine ışıltılı, şık ve zarif duracaktır üzerinizde. Tabi abiyenin tasarımı ve detayları da burada önem arz ediyor.

Gold rengi abiye tesettür

Altın , genellikle takı olarak tercih edilen en popüler mücevherdir. Her ne kadar gümüş, bronz ve bakır mücevher olarak kullanılan çok değerli madenler olmasa da altına bu renkler verilerek mücevher olarak kullanılmakta. Bu sebeple moda tasarımcıları, bu madeni renkleri özellikle abiyelerde kullanmayı tercih ediyor. Bizim de size seçtiğimiz Tesettürlü abiye modelleri Gold, bakır, gümüş ve bronz renklerinde. Her kadına mücevher gibi bir Alvina yakışır.

Simli tesettür abiye elbise modelleri 2020 resim galerisi:

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.