Modaselvim’den Rengarenk Triko Tunikler

Modaselvim’den Rengarenk Triko Tunikler

Modaselvim modelleri serisine devam ediyoruz. Önceki yazımızda 2022 Sonbahar Kış Tesettür Giyim kategorisi altında Tesettür Elbiselere Kadife Dokunuşu başlıklı yazımızda Modaselvim kadife elbiseler konusunu görsellerle birlikte ele almıştık. Yine aynı kategoride daha evvel Triko Elbiseler Size Çok Yakışacak başlığı altında incelediğimiz Modaselvim triko elbiseleri konu almışken bu yazımızda trikoya devam mahiyetinde Modaselvim triko tunikler koleksiyonuna yer vereceğiz. Modelleri beğeninize sunarken aynı zamanda size ayrıntılı bililer vermeye de devam ediyoruz. Hatırlayacak olursanız yine önceki yazılarımızda Triko nasıl bir kumaştır? sorusunu da sizler için cevaplamıştık.

Kolyeli Triko Tunik 101MT581 Bordo
Kolyeli Triko Tunik 101MT581 Bordo

Modaselvim triko tunik modelleri

Soğuk sezon olarak da isimlendirebileceğimiz sonbahar kış sezonunu diğer sezondan ayıran en belirgin fark, kullanıcıyı daha sıcak tutacak tipte kumaşların giysilerde kullanılıyor olmasıdır. Triko kumaşlar da makina örmesi, bizim kazak diye tabir ettiğimiz örgü modellerinin daha ince ama daha sık olarak dokunmuş halidir. Dolayısıyla hem elbise, hem kazak ve tuniklerde başarılı bir şekilde kullanılmakta ve kullanıcısını memnun etmektedir. Modaselvim de her zamanki gibi bol model çeşidi ile içinde muhakkak zevkimize uygun bir tasarımın yer alacağı kataloglar sunmaktadır. Bu kışın da Modaselvim triko tunikler vazgeçilmeziniz olacağa benziyor. Modaselvim triko tunikler

Modaselvim triko tunik fiyatları

Fiyat denilince, özellikle şu sıralar alışverişlerde en çok dikkat edilmesi gereken kriterimiz olduğunu söylemeliyim. Yüksek fiyatlarla ekonomimizi sarsacak seçenekler yerine daha uygun fiyatlara satın alabileceğimiz, aynı zamnda kaliteli ürünlerin yer aldığı markalar daha çok revaçtadır. Bu sebeple Modaselvim markasının diğerlerinin bir adımönüne geçtiğini söyleyebilirim. Modaselvim triko tunik fiyatları 39,90 TL – 59,90 TL civarında seyrettiğini görmekteyiz. Bu fiyatlar oldukça yüz güldürücü. Hemen siz de Modaselvim online satış sitesini ziyaret ederek Modaselvim triko tunikler içinden kendinize bir model beğenin.

Modaselvim triko tunikler resim galerisi

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.