ModaSelvim Tunikte Kot Rahatlığı ve Şıklığı

ModaSelvim Tunikte Kot Rahatlığı ve Şıklığı

Kot kumaşı yanılmıyorsam ingilizce cotton, pamuk kelimesinden dilimize geçmiş. Aslında sadece dilimize geçmekle kalmamış hayatımızın bir çok alanına sirayet etmiş. Dokusunda bulunan pamuk içeriği dolayısıyla kot olarak meşhur olmuş kumaş. İlk zamanlarda içinde hareket etmesi rahatsızlık verici, sert hatta kazık gibi bir kumaş iken son zamanlarda teknolojik dokunumlarla elastiki bir yapı kazandırılmış daha rahat bir kumaş haline gelmiştir. Önce sadece pantolon iken bugün birçok giysi türünde kullanılır olmuştur. Tesettür kot tunik modelleri görsel destekli makalemizin konusu. Modaselvim kot tunik modellerinden bahsettiğimiz bu yazımızdan önce de Tesettür Tunik Modelleri kapsamında Modaselvim Tunik Modelleri 2020 İlkbahar-Yaz’a Özel Renklerle başlıklı yazımızı sizlerle paylaşmıtık.

Tesettür kot tunik kombinleri

Kot bilindiği üzere renk tonundan ziyade kumaş özelliğini ifade ediyor. Ancak kumaşa dokunmadan karşıdan bakılarak bir giysinin kot olup olmadığı anlaşılıyor. Evet farklı renk tonlarında olmasına rağmen kumaştaki taşlama izi bize kumaş hakkında ön bilgi sahibi yapıyor. Çok farklı renklerde kot tunik modelleri mevcut. Önemli olan kot tunik altına hangi renk pantolon giyilir? Kotun asli rengi mavi ve tonları olduğunu varsayarak işe başlayalım. Sadece ton farkı; koyu ve açık renk ayrımı söz konusu. Tümü için en bariz pantolon rengi seçimim siyah pantolon. Her tunik rengi için düşündüğüm beyazla beraber ikinci renk siyahtır hanımlar. Bir de kot tunik altına yine kot pantolon. https://www.modaselvim.com/tunik

Tesettür kot tunik kombinleri
Fermuarlı Kot Tesettür Tunik 105AST305 Koyu Kot

Kot tunik modelleri ve fiyatları

Kot tunik için fiyat seçenekleri, en az tunik çeşitliliği kadar zengindir. Çok uygun fiyatlara sahip olunabilecek kot tuniklerle beraber kalitesiyle ve tasarımıyla dikkat çeken çok fahiş diyebileceğimiz fiyatlar da yok değildir. Ortalama bir kot tunik fiyatı 150 – 200 TL civarında alıcı bulmaktadır. Tunik giyim modelinde de kot kumaşı kullanılmakta ve çok rağbet görmektedir. ModaSelvim markası da çok modern kot tunikler tasarlayarak beğenimize sunmuş. 2020 ilkbahar yaz sezonu için kot renklerini açıktan koyuya doğru kullanarak taşlanmış olarak özellikle tesettürlü genç kızların kapalı giyinme tercihini günümüz modasına da entegre etmiş görünüyor. Tabi ModaSelvim kalitesini uygun fiyatlarla edinebiliyorsunuz. Hayırlı günler.

Tesettür kot tunik modelleri 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.