Modaselvim Tunik Modelleri 2020 İlkbahar-Yaz’a Özel Renklerle

Modaselvim Tunik Modelleri 2020 İlkbahar-Yaz’a Özel Renklerle

Tunik, kıyafet olarak ekseriyetle ilkbahar ve yaz sezonunda oldukça pratik bir günlük giysi modelidir. Üst giyim anlamında hanımların adeta bağımlı olduğu bir türdür. Gençler her ne kadar daha fazla rağbet etse de bu giysiye, orta yaş bayanlar da ilgi gösteriyor bu kıyafete. Hanımlar genç görünmeyi severler. Belki de bu özellikleri etkilidir bu seçimde. ModaSelvim tesettür de hanımların bu giyim ihtiyacını çok fazla seçenek sunarak karşılıyor hanımlar. Biz bu yazımızda sizler için hem farklı tasarım tunikler, hem de bu tunikleri farklı renklerle sizlere sunmaya çalışacağız. Tabi makalemizi görsel olarak destekleyecek resim galerimiz ve video kataloğumuz da bu konuya destek olacak. Tesettür tunik yazlık yazımızdan önceki Bu Yazın Trend Rengi İndigo Tunikler başlıklı Moda Selvim Giyim konusunu inceleyebilirsiniz.

Farklı tasarım tunikler

Sıradan olmak mı sıradışı olmak mı sizce? Sıradışı olmayı isteriz ama sıradışı olmayı gerçekleştirebilmek, onu taşıyabilmek ayrı bir meziyettir arkadaşlar. Ancak elde de bir done olması lazım değil mi. Sıradanlıktan bizi kurtaracak farklı tasarım tunik modelleri. Moda Selvim kataloğunda seçtiğimiz bize göre rengiyle, çizgisiyle farklı tasarımlara sahip tunik modelleri 2020 yaz sezonu için sizi farklı kılmayı bekliyor.

Farklı tasarım tunikler
Pul Payetli Tesettür Tunik PL6024 Pudra

Yazlık tunik indirimli fiyatlar

Bu yaz bir avantajımız da var fiyat konusunda. Yazlık tunik modellerini neredeyse sezon başından biri indirim imkanlarıyla satın alabiliyoruz ki şu an neredeyse sezon sonu oranlarına ulaştı bu indirim. Bir ürünü indirimli alma avantajı hem cebimizi koruyor hem de uygun fiyata satın almanın mutluluğunu yaşatıyor insana. Siz de hak veriyor musunuz bilmiyorum Benim duygu dünyam böyle diyor.:)

Uzun Tunik Modelleri

Ben bu galeriden, daha çok uzun tunik modellerini ön planda görüyorum. Aslında aşırı uzun olmamakla beraber tunikte etek uzunluğunu önemsiyorum. Bu yaza damga vuracak renkler seçtik sizler için. Daha doğrusunu söylemek gerekirse bu renkleri ModaSelvim seçmiş. Hem de büyük bir özenle. Bir tunik bu kadar mı güzel olur demeden kendimi alamıyorum inanın. Siz de alamayacaksınız kendinizi. Şarabi, tütün, turkuaz, nar çiçeği, latte, taş, antrasit, ekru ve daha ne renkler var bu koleksiyonda. ModaSelvim 2020 Yaz Tunik modellerini en trend renkleriyle beğeninize sunuyorum. İyi bir hafta so dileklerimle.

Tesettür tunik yazlık modelleri 2020 resim galerisi:

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.