Modaselvim Kışlık Feraceler

Modaselvim Kışlık Feraceler

Modaselvim Kışlık feraceler konusuyla devam ediyoruz. Tüm zamanların tesettür dış giyim modeli feraceler. Sonbahar ve kış sezonu için tasarlananları biraz da trençkot modeline benzettiğimi söylemem lazım. Ayrıca genellikle siyah rengine alıştığımız modeli farklı renklerde görüyoruz. En çok gri rengini beğeniyorum. Önceki yazımızın kategorisi Tesettür Tunik Modelleri idi. Günlük Giyimde Pratik Tercihiniz: Modaselvim Tunikler başlıklı yazımızda yeni sezon tunik modellerini beğeninize sunmuştuk.

Detaylarıyla dikkat çeken Modaselvim feraceler

Tasarlanan her bir model, birbirinden ya renkleriyle ya da detaylarıyla ayrılmış. Beli bağcıklı, deri detaylı, kazayağı desenli, kemerli, lazer kesim, yakası detaylı, fermuarlı, taş detaylı, kuşgözü detaylı birbirinden güzel, birbirinden estetik ve modern feraceler Modaselvim etiketiyle gardrobunuzda yerini almayı bekliyor. Kış sezonu feracelerin yine karakteri gereği kalın ve kaba kumaşlardan imal edildiğini biliyoruz. Bu yönüyle de keçe ve kaşe mantoları andırdığını söyleyebilirim. Modaselvim kışlık pardesü ferace seçiminizde bu modeller size fikir verecektir.

Modaselvim kışlık ferace fiyatları

Şu günlerde bir dış giyim ürünü eksiğinizde yapacağınız alışverişin tutarını az çok tahmin edersiniz. Dört basamaklı bir rakam da sürpriz değil. Ancak bu konuda Modaselvim online alışveriş sitesi gayet uygun fiyatlarla sizin yardımınıza koşacaktır. Modaselvim kışlık ferace fiyatları 59,90 TL – 319,90 TL arasında değişiyor.

Modaselvim Kışlık feraceler resim galerisi

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.