Modaselvim Ekoseli Tunik Yeniden

Modaselvim Ekoseli Tunik Yeniden

Modaselvim giyim yeni sezon modellerine devam ediyoruz. Bir önceki yazımızda da aynı kategoride Modaselvim yazı baskılı tesettür tunik modellerini tanıtmıştık. Yıllar öncesi gençler arasında bir kışlık gömlek modası ortalığı kasıp kavurmuştu. Benim akranım olanlar hatırlayacaktır. Oduncu gömlek diye meşhur olmuş ekose gömlekler. Modanın tekrar huyundan olacak bugün gençler sanki yeniden bu rüzgara kapıldı. Modaselvim ekoseli tunik modelleri de işte bu rüzgarın eseri. Rahmetli nenem de ne o giymişsiniz sofra bezini sırtınıza, moda diye geziyorsunuz derdi. Yine aynı desen ekose. Tesettür giyime uyarlanan şekliyle tesettür ekose tunik. Kısa ve uzun seçenekleri var. Sanki kısa olanlar daha çok gündemde. Önü açık tarzda ya da kapalı olarak kullanımı mevcut.

Modaselvim gömlek tunikler tam gençlerin istediği tarzda

Fermuar Detaylı Ekose Tesettür Tunik 2003BSK463 Haki
Fermuar Detaylı Ekose Tesettür Tunik 2003BSK463 Haki

Modaselvim gömlek tunik olarak da adlandırılan ekose tunik modelleriyle, gençlerin tam istediği gibi bir genç tunik koleksiyonuyla çıktı karşımıza. İçine giyilen düz renk bir badi. Tabi badinin rengi tunikle uyumlu olmalı. Tuniğin düğmeleri tercihen açılmış ve sanki bir ceket görünümü kazanmış. Kollar hafiften katlanmış tam bir genç işi. Tabi altta da 80’li yılların modası bol kesim bir kot da olmazsa olmaz. İşte ekose tunikler bunlar. Gömlek tarzında olanlar biraz daha bol kesim olmakla beraber etek boyu da kısa. Ön kısmı açık kullanılan model de daha çok bu kısa tunik modeli. Bunun yanında daha çok bedene oturanlar, alışılagelmiş tunik tarzını yansıtıyor.

Zengin renk seçenekleriyle Modaselvim ekoseli tesettür tunikler

Daha çok düğme detaylı olanlarına alıştığımız ekose tunik modellerini Moda selvim fermuarlı tunik olarak da tasarımını yapmış. Ayrıca beli bağcıklı, yırtmaçlı, kapşonlu detaylar da seçenekler arasında yerini almış. Renk olayına gelecek olursak; bu modelin klasik rengi siyah beyaz olmakla beraber bugün çok zengin renk seçeneği mevcut görünüyor. Renklerde sınır yok diyebiliriz. Bordo, taba, siyah, füme, haki, ekru, taba, mavi, kiremit ve daha birçok renk, farklı renklerle kombine edilmiş olarak Modaselvim kareli tuniklere çekici görünüm kazandırmış.

Modaselvim Ekoseli Tunik Resim Galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.