Modaselvim Çiçekli Elbise Modelleri

Modaselvim Çiçekli Elbise Modelleri

Başka bir tesettür giyim ürünüyle daha beraberiz Sevgili Hanımlar. Yeni bir gün doğmuyor ki, kapalı giyimi kendisi için seçmiş bir kitle için yeni bir gelişme daha olmasın. Her çıkan yeni bir tasarım, tesettür giyim çizgisinin geleceğine dair ip uçları vermeye devam ediyor. Gelişme bu hayatın yasası. Her şey değişecek, her şey gelişecek. Biz değişmiyor muyuz?

Tesettür elbiseler de değişiyor. Bugün geldiğimiz noktada şunu belirtmek gerekir ki; değişmeyen bir şeyler varsa onlardan biri de tesettür elbiselerin popülerliğini hiç kaybetmediğidir. Evet detaylar, renkler, modeller, markalar değişiyor ama bu giysi modeli kadınların gönlünde ve dimdik ayakta. Çünkü bu giyim tarzının ana kadrosunda o var. Bedenin hatlarını belli etmeyecek bollukta ve tüm bedeni kapatacak uzunlukta. Yeterli değil mi, ayakta kalabilmesi için. Modaselvim çiçekli elbiseler bu yazımızın ana amacı. Düz modelleri daha sonraki yazılarımızda ele alacağım. Elbiseye çiçek motifini çok yakıştırdığımdan önce bunu ele almayı düşündüm. Tabiatın içinden rengarenk çiçeklerin elbise üzerine nakşedilmiş hali. Gerçekten huzur verici. Yazımızda Modaselvim markasının 2020 sezonu için tasarladığı çiçek motifli elbise modellerinin tamamına yakınını görsel olarak da sizlerle paylaşıyorum. Moda Selvim çiçekli elbise yazısından önce Armine Giyim kategorisi içinde Armine Yeni Sezon Eşarp 2020 Kataloğu yazısını paylaşmıştık.

Modaselvim çiçekli şifon elbise modelleri

Bu kategorideki elbiselerin deseninin yanında kumaşı da elbiseyi gösterme adına öne çıkıyor. Çoğunlukla elbisemizin rahat olmasına öncelik veririz ya, diğer taraftan aynı derecede öneme sahip olan başka bir beklentimiz de üzerimizde düzgünce durmasıdır. Güzel olmasıdır. Bizi daha da güzel yapmasıdır. Güzelliğimize güzellik katmasıdır. Tesettür elbise modellerinde penye, pamuklu ve şifon kumaş ürünü olanlar genellikle daha çok tercih edilir. Ama şifon daha şık durur, daha göz alıcı ve diri durur. Motiflerini nispeten daha belirgin kılar. Bu sebeple daha Modaselvim şifon elbiseler daha çok satın alınıyor. Benim tercihim yine de sağlık açısından daha uygun gördüğüm pamuklu ve penye kumaştan mamul olanlardır. Şifona biraz da alışık değilim.

Modaselvim çiçekli şifon elbise modelleri
Çiçekli Şifon Tesettür Elbise 14243NL209 Mint

Modaselvim markasını bir çok konuda takdir ediyorum. Bir çok hanım da takdir ediyor olmalı ki ülkemiz kadınlarının büyük teveccühünü kazanmış. Kalitesiyle, bol ürün çeşidiyle, tasarımlarındaki zarafetiyle, herkese hitap eden ürün gamıyla; bu kadar artı özelliğe ek olarak daha önemli olan ekonomikliğiyle çok büyük yer tutuyor gözümüzde ve gönlümüzde. Yakaladığı bu standardı geliştirerek daha da iyi yerlere getireceğini umuyor ve buna inanıyorum. Çünkü kişinin yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır. Ürünlerine ulaşmak da çok kolay. İnternetten verdiğiniz siparişler çok kısa sürede elimize ulaşıyor ve bizim menfaatimize olacak her koşula açıklar. Daha ne isteriz öyle değil mi? Modaselvim çiçekli elbise tesettür alışverişiniz için markamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Modaselvim elbise modelleri 2020 fiyatları

İyi diyorsun, hoş diyorsun da çok uygun dediğin aslında bizim için bir çuval paradır. Sana ucuz geliyordur abla seslerini duyar gibiyim. Hayır gerçekten fiyatlar çok uygun. Bu kaliteye göre her cebe uyacak fiyat var. Somut bir şey ortaya koymak gerekirse, 39.90 TL sizce nasıl bir fiyat? İşte Modaselvim tesettür elbise modellerinin başlangıç fiyatı bu. Devir ekonomi devri derim her daim. Bayram da yaklaşıyor. Bayramlık kıyafetimizi uyguna getirmek, bunu yaparken güzel giyinmekten ödün vermemek sanırım mantıklı olacak. Genellikle uzun elbiseler için tavsiyem günlük giyim içindir ama bu kadar zarif modelleri görünce fikrim değişti. Bunlar bayramda da giyilir hanımlar.

Hepinize Hayırlı, bereketli bir Ramazan ayı diliyorum. Bayrama sağlıklı, huzurlu ve sevdiklerimizle beraber kavuşmayı umuyorum. Allah’a emanet olun.

Modaselvim çiçekli elbiseler 2020 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.