Modaselvim Bayan Pardesü Modelleri

Modaselvim Bayan Pardesü Modelleri

Kısa bir aradan sonra yine sizlerle beraberiz sevgili hanımlar. Son olarak sizler için Modaselvim giyim yeni sezon kataloğu içinde yer alan Modaselvim Abiye Elbise Modelleri konusunu, detaylı resimler eşliğinde ele almıştık. Özel günlerinizde şık ve zarif olmak için giyebileceğiniz tesettür ebiye modelleri konusunda sizlere fikirler vermiştik elimizden geldiğince. Bu yazımızda yine Modaselvim ürün kataloğundan devam edeceğiz. Malumunuz üzere markamız çok aranan bir marka. Tesettür pardesü modelleri içinden en çok rağbet gören modelleri seçtik ve yazımıza dahil ettik. Yazının sonundaki Modaselvim bayan pardesü modelleri resim galerisi kısmında yakından inceleyebilirsiniz.

Modaselvim pardesü kışlık
Modaselvim pardesü kışlık

Modaselvim pardesü kışlık dış giyim seçeneği

Pardesü dış giyim seçenekleri arasında her ne kadar günden güne popüleritesini yitirmeye, yerini daha farklı tesettür dış giyim ürünlerine kaptırsa da hala kayda değer bir kitle tarafından talep görmeye devam ediyor. Pardesüler hala dış giyimde çok popüler. Sonbahar kış sezonlarında ilkbahar yaz sezonuna nazaran çok daha kullanım gördüğünü bariz bir şekilde gözlemliyoruz. Tabi kış için üretimi yapılan pardesü modelleri daha kalın kumaştan, kışın soğuğundan koruyacak özelliğe sahip olarak tasarlanıyor. Bu yüzden kışlık pardesü olarak adlandırılıyor. Kaşe kumaş gibi mesela. Kışlık Modaselvim pardesü modellerinde ayrıca son zamanlarda yakada kürk detayı da görmekteyiz. Bu da ürüne farklı bir zenginlik katmakta.

Modaselvim bolero görünümlü pardesü
Modaselvim bolero görünümlü pardesü

Modaselvim pardesü fiyatları nasıl?

Modaselvim’i biliyoruz zaten. Şık ve zarif tasarımlarını yakından biliyoruz ve takip ediyoruz. Markamızın kalite/fiyat dengesini de gayet ideal bir şekilde kurduğunu da markayı yakından tanıyan herkes bilir. Ancak yine de merak ediyorsunuz. Acaba bu sezon pardesü fiyatları ne düzeyde? Sevgili hanımlar endişe etmeyin. Marka her zamanki gibi pardesü fiyatlarında sizi üzmeyecek. Bakın fiyatlara:  69,90 TL ile başlıyor, 279,90 en yüksek fiyat. Ha bir de şunu unutmayayım: Sepette ek olarak şu anda %20 indirim de söz konusu. Bu fiyat fırsatını da değerlendirince pardesüler sudan ucuz hale geliyor adeta. Bu kaliteye bu fiyat. O zaman ne yapıyoruz. Modaselvim Giyim web sitesine girip yeni sezon pardesü modelleri kategorisinden bir pardesü beğeniyoruz.

Modaselvim bayan pardesü modelleri resim galerisi

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.