Modanisa Şal Modelleri – Şal Evi

Modanisa Şal Modelleri – Şal Evi

Yeni bir şal koleksiyonu tanıtımıyla daha beraberiz hanımlar. Malum, şal bizim yumuşak karnımız. Onlara kimse dokunmasın. Çok seviyoruz değil mi? Ben size her yeni çıkan şal koleksiyonunu buradan tanıtmaya devam edeceğim merak etmeyin. Ayrıca şal bağlama teknikleri, şal nasıl bağlanır, yeni sezonda herkes şalını nasıl bağlayacak sizler için araştırıp videolu olarak sunmaya çalışacağım. Bu yazımızda Türkiye’de online satışta lider markalardan biri olan Modanisa’nın satışını sürdürdüğü Şal Evi şal modelleri kataloğuna beraberce göz atacağız. Çok şık bulduğum bir koleksiyon olduğunu baştan söylemeliyim.

Modanisa için online’ın liderlerinden olduğunu ifade etmiştik. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip markanın tesettür giysiler yanında, eşarp, şal, çanta ve her türlü giyim ürünü ve aksesuarlarıyla hanımların her türlü ihtiyacını karşılayan bir web ticaret alanı olduğunu söylemem gerekir. Şal çeşitleri anlamında da tek bir marka değil, çok fazla marka seçeneği sunduğunu biliyoruz. Bunlardan biri olan Şal Evi markası, bu yeni sezonda yazlık ürün gamında, daha çok günlük kıyafetler üzerine, günlük şal modelleri ve spor şal modelleri olarak kategorisinde tasarımlarla çıktığını görüyoruz. Ayrıca katalog resimlerinde, şal çeşitlerini hangi kıyafetle kombinleyeceğimiz konusunda fikir verecek görseller de işinize yarayacak.

Modanisa şal çeşitleri
Şal Evi Karışık Renkli Desenli Şal

Renkleriyle, desenleriyle çok güzel bir şal koleksiyonu hakikaten. Yaz ve bahar sezonunda rahatlıkla kullanabileceğiniz, aynı zamanda gerçekten rahat edeceğiniz hafiflikte, gözenekli dokuya sahip Modanisa şal evi şalları çok seveceksiniz. Kıyafetinizin üzerinde zerafet katacak. Hazır olun. Bu kadar hoş şal modelleri için ödeyeceğiniz fiyatlara geldik şimdi. Öyle astronomik, yüksek fiyatlar hayal ediyorsunuz tahminimce. Ama durum hiç öyle değil. Kaliteyi ve konforu ucuza kapatacaksınız. Modanisa şal fiyatları bu markamız için 39 TL ile 59 TL arasında değişiyor. Nasıl, çok uygun değil mi?

Şal bağlama modelleri ve yapılışı

Şal bağlamanın en güzel anlatımı, onu görsel olarak göstermek ve tarif etmektir. 2020 sezonunda nasıl bir şal bağlama tarzı göreceğiz. Bu tarzı size tarif etmek üzere Aleyna Atalar’ın 3 farklı sitilde şal bağlama videosunu paylaşıyorum. Böylece şal bağlamayı bilmeyen ya da çok iyi bilmeyen, bilenler için de yeni bağlama şekilleri öğrenmek isteyenler için faydalı olacağını düşünüyorum.

Modanisa Şal Modelleri 2020 resim galerisi:

Modanisa Şal Modelleri 2020 video galeri:

Katalog Gezgini

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.