LC Waikiki Modest Tunikleriyle Yaz Modasına Yön Veriyor

LC Waikiki Modest Tunikleriyle Yaz Modasına Yön Veriyor

Tesettür giyim tarzının popüleritesini hiç kaybetmeyen parçası tunikler. Türkiye giyim pazarının vazgeçilmezi LC Waikiki. İşte bu yazımızda bu iki vazgeçilmezi bir araya getirdik. Onlar birleştirmiş çok da güzel olmuş. Biz de beraber bakalım. LC Waikiki bayan Tesettür Tunik modelleri aynı zamanda katalog içinden sizler için seçtiğimiz resimlerle ve youtube kanalımız için hazırladığımız video katalogla tunik zevkinizi belirginleştirmenize fayda sağlayacak. LC Waikiki bayan tesettür tunik konulu yazımızın öncesinde LC Waikiki Modest Giyim kategorisinde LC Waikiki Elbiselerle Yazın Rahat Edin başlıklı yazımız yer almıştı.

Slogan baskılı tunik

Daha yaşı genç kızların, gençlik esintisi duygularının yansıtan bir moda trendidir sloganlı tunikler. LCW Modest’te de gençlerin sevdiği bu modeli, onların zevkine en uygun bir şekilde tasarlayarak raflarına koymuş. Örnek resimde yer alan, sırt kısmı slogan yazı baskılı tunikte de görüleceği üzere bu işte ne kadar ehil olduğunu yine göstermiş ünlü markamız. Biz orta yaş vü üzeri nesilde de bu tür moda trendi genç işine özenenler de oluyor. O yüzden sadece gençlere mahsus demeyelim bu tür modeller için. Ama gençler daha fazla rağbet gösterdiği için bunlara genç işi demek de yanlış olmuyor.

Slogan baskılı tunik
Slogan Baskılı Çizgili Tunik

LC Waikiki bayan Tesettür Tunik modelleri

Modest adını verdikleri koleksiyon, LCW’nin Tesettür giyim koleksiyonunun diğer adı. Ağırlığı genç kızlara uygun modellerin oluşturduğu LCW Modest Tunik Koleksiyonunda kısmen de olsa orta yaş grubuna yer verilmiş. İlkbahar ve yaz sezonu için gayet başarılı modeller ortaya çıkmış. Çok zengin detay uygulanmış. Renklerde canlı renklerden ziyade daha sade ancak popüler renkler tercih edilmiş. Kumaş olarak da pamuklu ve viskon kumaşlar en çok tercih edilen kumaşlar.

Kaliteyi uygun fiyata mı almak. O zaman LC Waikiki Modest. Parmaklarınızın hemen ucunda. Sağlık her şeyden önce gelir. Sağlıkla kalın.

LC Waikiki Tesettür Tunik Modelleri Resim Galerisi:

 

Örgü hobi meraklısı bir kadınım. Aslında örgü hobi işleriyle baya ilgiliyim. Tesettür giyimi tercih eden bir bayan olarak da tesetturkatalog.com sitesinde moda üzerine makale yazarlığı yapmaya çalışıyorum.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.