Kışa İnvee Triko Elbiselerle Girin

Kışa İnvee Triko Elbiselerle Girin

Sevgili Hanımlar. Bu yazımızda sizin çok sevdiğiniz triko elbise modellerini inceleyeceğiz. Tabi sevdiğiniz bu giysi tipini, yine sevdiğiniz İnvee Triko markasının tasarım anlayışı üzerinden yapacağız bu incelemeyi. Son birkaç yıldır kış sezonlarında triko rüzgarı eserken, bu rüzgara yön veren bir triko markası iyiden iyiye belleklerde yer etmeye başladı. İnvee ürünleri ekseri kapalı bayanların aranan giysi modelleri haline geldi. Bir markanın, aranan marka olmaya evrilmesinde birçok etken vardır. Sağlam etkenler markayı sarsılmaz bir tahta oturtur. En sağlam etken de kalite, kalite, kalite şüphesiz. Kadınlar kaliteden anlıyor doğrusu. Bir sezon bitmeden bitlenen ürün ile yıllarca eskitemediği ürünü ayırt ediyor ve onu zihnine kazıyor. İşte İnvee Triko böyle yükseliyor zirveye doğru. İnvee triko elbise modelleri yazımızdan önce Modaselvim Giyim konularından Tarzınızı Yenileyecek Mevsimlik Kap Modelleri Moda Selvim’de yazısını yazmıştık.

İnvee triko elbise kombinleri

İnvee markası ve yükselişi hakkında kısa bilgilendirmeden sonra, Uzun triko elbise kombinleri üzerine konuşalım biraz. Boydan stilleriyle dikkat çeken İnvee tesettür elbise modelleri tek olarak kullanılabilir özelliğe sahipken, üzerine giyilebilecek kısa cepken, yelek, ya da uzun bir yelekle kombinlenebilir. Özellikle dar modellerde böyle bir tarz belirlenebilir. Dış giyimde elbisenin uzun oluşuna bakılmaksızın, alttan elbise görünebilir olarak kısa bir kap ya da kaban tercih edilebilir. Tabi alttan gözükmesin derseniz uzun manto ve pardesüler de bu anlamda alternatifiniz olabilir. Baş örtüsü olarak kışlık tipte bir şal gayet güzel durmakta. Tabi şal yerine eşarrp da gayet şık duruyor. Ben ipek eşarp yerine yine kışlık tarzda dokuma bir eşarp tercih ediyorum triko elbise üzerine. Ayakkabı yerine bot yine benim tercihim. Çanta tamamen zevkinize kalmış. Ama omuz askılı elbiseyi patlatacak bir renge sahip orta boy bir çanta seçenek olabilir. Bu arada şunu da belirtmek isterim ki özellikle çizgili triko elbise modelleri bayanların başta gelen tercihi. Kombinlerinizi çizgili modeller için, diğer parçalar olarak düz tarzda tercih etmenizi öneriyorum.

ELBİSE - BEJ RENK - İNVEE
ELBİSE – BEJ RENK – İNVEE

İnvee giyim online satış imkanı ile kapınızda

Devir bilişim devri. Her markanın artık evden beğendiğiniz ürünü satın almaya imkan tanıyan web sitesi mevcut. İnvee giyim de triko ürünlerini online satış imkanı ile ayağınıza kadar getiriyor. Hem de güvenli alışveriş imkanı ile. Fiyat konusunda da eskilerin deyişiyle “malına göre para” anlayışını güdüyor. Yani İnvee, elbise için ödediğiniz parayı hak ediyor. İnvee triko elbise fiyatları 449,00 TL ile 990,00 TL arasında değişiyor. Fiyatlardaki değişiklik, ürün için kullanılan hammaddeden, ürün üzerindeki işçilik ve detay olarak farkediyor. Ürün yelpazesini günden güne genişletmeye başlayan markamızın deri, dantel türünden seçenekler sunmaya başladığını görüyoruz. Anlaşılan o ki, biz buradan İnvee’yi daha çok yazacağız. O zaman ne diyoruz: Trikoda moda İnvee… Sağlıkla kalın.

İnvee triko elbise modelleri resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.