Kayra’dan Baharlık Yeni Sezon Tesettür Takımlar

Kayra’dan Baharlık Yeni Sezon Tesettür Takımlar

İlkbahar yaz sezonu açıldı hanımlar. Adeta bir çiçek gibi tek tek çıkıyor yeni tasarımlar meydana. Her bir marka kendi ürünüyle sahnede. Tesettür giyim markaları arasında oldukça iyi bir yere sahip olan Kayra Giyim de beğenilme tutkusuyla özenle tasarımlarını hazırlamış. Usta ellerde tek tek, ince ince, desen desen işlenmiş. Harika bir katalogla şimdi bizlerle. Kayra tesettür ikili takım tasarımlarıyla da bu sektörde ne kadar başarılı olduğunu, zaten bulunduğu konumdan da anlaşılıyor ki; bu sezonda da gösteriyor. Tunik aldım altına ne giysem, pantolon aldım üstüne ne geçirsem, bluz aldım pantolon mu gider, etek mi, etek aldım üzerinde hangisi iyi durur* Gibi sıkıntılarınızın hepsi çöpe. Çünkü Kayra kombinleriyle bunları düşünmenize gerek kalmıyor tabiatıyla. Kayra tesettür ikili takım yazısından önce Tesettür Etek Modelleri kategorisinde Kayra Etekler Yeni Sezonda Uçuş Uçuş başlıklı yazımızı paylaşmıştık.

Kayra giyim tesettür kombinleri

Duruşuyla çok karizmatik, detaylarıyla öne çıkan, renkleriyle göz alıcı, markasıyla belirleyici Kayra takımlar. Yukarıda da ifade ettiğim gibi Kayra kombinleri sizi çileden kurtarıyor aynı zamanda. Alt-üst uydurma probleminiz kalmıyor. Stres bitiyor sizin için. Çok modern çizgilere sahip Kayra ikili takım modelleri. kayra tunik pantolon takımların tümünde pantolon kesimi olarak dar paça ve dar kesim düşünülmemiş. Pantolonların tamamı bol paça ve üstten alta bollaşan ispanyolvari modelde. Ayrıca üst giysi olarak tunik ve bu tuniklerin de kısa tarzda olduğunu gözlemliyoruz.

Kayra giyim tesettür kombinleri
Belden Büzgülü Şal Yaka Takım Tarçın

Rahat kesim tesettür takımlar çeşitli detaylarla özellik kazandırılmış olarak kataloglarda yerini almış. Belden büzgülü, taş detaylı, pantolonlu, etekli, ceketli, renk renk, sade tasarımlara sahip Kayra tesettür takımlar siz değerli kadınlar tarafından beğenilmeyi bekliyor. O zaman biz de hemen en yakın Kayra’ya gidiyoruz.

Görüşmek dileğiyle.

Kayra tesettür ikili takım 2020 resim galerisi:

Katalog Gezgini

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.