Kayra Yeni Sezon Tunikler Göz Kamaştırıyor

Kayra Yeni Sezon Tunikler Göz Kamaştırıyor

Yepyeni bir sezonda daha sizlerle beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlıklı bir şekilde bizleri bugünlere ulaştıran Rabbime şükrederek başlamak istiyorum. Ben yine tuniklerle başlamak istedim Sevgili Hanımlar. Zaman ilerledikçe tunik formları da değişiyor. Her stil zamana özel vücut buluyor. Tabiattaki her varlık gibi o da zamana ayak uyduruyor adeta. Neyse lafı uzatmadan Kayra tunik modelleri demek istiyorum. Kayra her zamanki yeniye uyum sağlayan çizgisiyle beni yine şaşırtmadı. Gayet rahat, spor modeller yine 2021 sezonlarına hakim olacağa benziyor. Modern çizgilerini bu sene de korumuş. Bakalım başka neler var. Kayra tunik modelleri 2021 Sonbahar Kış Tesettür Giyim kategorisinin ilk yazısı. Önceki sezonun son yazısı Nihan Giyim Tunik Modelleri idi.

Kayra triko tunik şıklığı

Sonbahar kış sezonlarının özellikle son bir kaç yıldır değişmeyen seçimi haline gelen triko tunik modelleri, bu sezon da etkisini kaybetmeden kataloglardaki yerini aldı. Kayra giyimin siz hanımlar için özel olarak tasarlayıp, kaliteli ipliklerle modern örgü teknolojisi ile üretilen triko tunik ve takımları gayet göz alıcı renk ve modelleriyle galerimizde beğeninize sunuyorum. Muhakkak sizin tarzınıza ve zevkinize uygun bir model olacaktır. Zaten Kayra çizgisiyle daha önceki sezonlarda tanıştıysanız seçim konusunda işiniz kolay olacaktır.

Kareli Triko Tunik Siyah A20 TRK44

Kayra tunik pantolon takım farklı renk eşleştirme

Markamızın kataloğunda bu sezon tunik pantolon kombinleme ekseriyetle kullanıcının zevkine bırakılmış. Tek renk takımdan ziyade, farklı renklerle eşleştirme bayanlar tarafından daha kullanışlı bulunuyor. Katalogda yer alan tunik pantolon kombinlerini de gayet zevkli buldum. Her bir model, sezon renkleri dikkate alınarak kendine en uygun renk ve modelde pantolon ya da etekle eşleştirilmiş. Gayet de güzel olmuş. Şahsen ben bu konuda kendimi başarısız bulurum. Her ne kadar çevrem tarafından başarılı bulunsam da. Hazır stilistler eşleştirmiş, neden uğraşıp kafa yorayım diyenlerdenim. Ama çok da hazırcı sayılmam. Her hanım kendine özgü bir kombin anlayışı geliştirmeli. Giyinmek bir sanat olduğuna göre hepimiz birer sanatkar olmalıyız.

Kayra tunik modelleri 2021 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.