Kayra Etekler Yeni Sezonda Uçuş Uçuş

Kayra Etekler Yeni Sezonda Uçuş Uçuş

Hanımların vazgeçilmezi etekler. Her ortamda üzerine uygun bir bluz, gömlek veya tunik tarzı tamamlayıcı giysilerle oldukça rağbet gören bir giysi türüdür etekler. Son zamanlarda gömlek ya da bluzun, eteğin dışına çıkarılmadığını. içine sokulduğunu görüyoruz. Bu da yeni tarz olsa gerek. Kayra tesettür etek modelleri yaz sezonu için kumaşından detayına, hatta rengine kadar içinde rahat edeceğiniz bir şekilde tasarlanmış ürünlerdir. Etekleri günlük yaşantıda kullanmayı sevenler için daha rahat kesim, resmi ortamlarda, gün toplantılarında, iş yerinde veya ciddi bir davette başka bir üst parça ile kombinleyerek kullanacaklar için şık kesimler mevcut katalogda. Ayrıca konumuzun son kısmında bir adet resim galerisi ve bir adet de video galerisi bulunuyor. Bunları inceleyerek bir ön seçim de yapabilme imkanınız var. Kayra tesettür etek modelleri yazısı öncesi yine merak ettiğiniz Kayra Giyim kategorisinde En Yeni Kayra Elbiselerle Havalar Isınıyor başlığındaki konuyu paylaştık.

Kayra kalem etek modelleri

Renkleriyle trendi yakalayan, üst parçalarıyla tam uyum sağlayabilecek özellikte etek modelleri içinde daha çok aranan bir model var. Kalem etek. Ben bu eteği kendime çok yakıştırıyorum. Ama bir şartla. O da iyi bir üst belirleyebilirsem. Özellikle kalem eteklerin şık olabilmesi buna bağlı. Evet, çok şık etek modeli ama, ikilisiyle yakalıyor bu şıklığı. Ben kalem etekle bluz giymeyi seviyorum. Kayra etek modelleri uzun tarzda en iyi tercih diyebilirim kalem modeli için. Koleksiyon içinde kalem etek olarak üç renk gördüm. Siyah, lacivert ve kırmızı. Üç renk de güzel ciddi renkler. Bluz rengi seçiminde çok fazla seçeneğiniz var.

Kayra kalem etek modelleri
Basic Kalem Etek Lacivert

Kayra etek modelleri ve fiyatları

Kayra şıklığının maliyetini de merak ediyoruz doğal olarak. Kaliteli bir etek alıyoruz bayanlar. Ben kaliteli bir şey aldığım zaman hem severek kullanıyorum, hem de özenle kullandığımdan uzun süre kullanabiliyorum. İyi mal iyi para derdi babam. Kayra iyi mal dostlar. Verdiğiniz paraya değecek bir marka. O zaman önce bunu düşünerek kalitenin hakkını verelim. Kayra etek fiyat olarak 139 TL’den başlıyor. Bu kaliteye bu fiyat çok normal diyorum.

Kayra Giyim de etek modasını yakından takip eden siz hanımların çok beğeneceği bir kreasyon hazırlamış. 2020’nin moda renklerini kullandığı eteklerde bağcıklı, kemerli, pliseli, beli lastikli etekler ön planda. Ayrıca etek türü olarak, kalem etek, balık etek kesimleri sezonun trendi. Triko etekleri de gördüğümüz katalogda yazdan önce ilkbahar mevsimi de düşünülerek bu türe de yer verilmiş.

İşte en yeni Kayra etek modelleri…

Kayra etek modelleri 2020 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.