Kapalılar İçin Siyah Elbiseler Modaselvim’den

Kapalılar İçin Siyah Elbiseler Modaselvim’den

Çok sevdiğiniz uzun elbise modellerinden devam ediyoruz. Modaselvim Giyim yeni sezon kataloğunda yer alan kapalılar için siyah elbiseler ve bu elbiselere dair yorum, değerlendirme, işinize yarayacak ipuçları ve katalogdan sizler için derlediğimiz resimler, hepsi yazımız içeriğinde yer alacak. Bir önceki yazımız Modaselvim Kışlık Feraceler başlığıyla yer almış 2022 sonbahar kış sezonuna dair feraceleri değerlendirdiğimiz yazı olmuştu. 2022 Sonbahar Kış Tesettür Giyim kategorisi dahilinde yayınladığımız yazımızı aynı kategori içinde Kapalılar İçin Siyah Elbiseler konulu Modeselvim tesettür elbise yazısını sizlerle paylaşıyoruz. Bakalım modellerimizi sizler de beğenecek misiniz.

Modaselvim siyah düz elbise daha trend

Çok zengin model kataloğu ile her konuda önde bir grafik çizen Modaselvim, model çeşitliliği konusunda da rakiplerine adeta meydan okuyor. Siyah renkli tesettür elbiseleri konu aldığımız makalemizde şunu belirtmeliyim ki; detaylara boğulmuş, motifli, çiçekli ve cafcaflı elbiseler, asaletiyle daha sade bir görüntü çizen siyah düz elbise modellerinin gölgesinde kalıyor. Sade olan her şeyin geçerliliği daha uzun ömürlü oluyor. Ben de sadelikten hoşlanmakla beraber, gerekli ve yeterli minimal çizgilere sahip tasarımlara öncelik veriyorum.

Yarım Düğmeli Tesettür Elbise PL414 Siyah
Yarım Düğmeli Tesettür Elbise PL414 Siyah

Modaselvim siyah tesettür elbise detayları

2022 Sonbahar-kış Modaselvim tesettür elbise koleksiyonunda hem yeni trend renklere hem de özgün ve modern tasarımlara yer verildiğini görüyoruz. Aksesuar düğmeli, A pile kesimli, balon kol, beli bağcıklı, ceket görünümlü, düğmeli, dijital baskılı, taş işlemeli, beli lastikli, yaprak desenli, yandan bağlamalı, deri detaylı, pul payetli, sık düğmeli, yarım fermuarlı, zigzag desenli, dantel detaylı, puantiyeli, çiçek desenli, pul işlemeli, süveterli siyah tesettür elbiseler, kapalılar için sipariş edilmeyi bekliyor.

Kapalılar için siyah elbiseler resim galerisi

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.