Hiç Değişmeyen Klasiğiniz: Alvina Pardesü

Hiç Değişmeyen Klasiğiniz: Alvina Pardesü

Pardesülerle başladı herşey aslında. Tesettür giyim adıyla anılan bu sektörün başlangıcı böyleydi. Ve bir anda birçok marka ortaya çıktı. Bugün sektörün en köklüleri dediğimiz markalar. Zaman değiştikçe, şartlar da değişti. Zevkler de, düşünce yapıları da değişti. Bu kadar değişim olur da tesettür giyim yerinde kalmaz tabi. O da değişti. Ama değişse de yeniler bir görünür bir kaybolur. Klasikler gitse de hep geri gelir. Alvina pardesü modelleri konusundaki yazımız daha önce Etekten Vazgeçemem Diyen Kadının Tercihi Alvina yazısının akabinde yayına girdi. Alvina Giyim kategorisine ait bir yazıydı.

Alvina pardesü modelleri yazlık

Alvina da bir klasiktir aslında. Pardesü tasarımlarında bunu görebilmek mümkündür. File detaylı, düğmeli, belden büzgülü, kaşşonlu, fermuar detaylı, hakim yaka modelleriyle ilgimizi çkiyor Alvina yazlık pardesü modelleri. Renkler yeni trend haki, buz mavisi, bej, bordo, camel, siyah… Hangi renk size uyar? Tabi renk seçimi yanında giyeceğimiz pardesünün kullanım sezonu nedir? İlkbahar yaz sezonu için tercih edeceğimiz pardesü modelinde daha hafif bir kumaştan, nefes alan bir yapıda üretilmiş bir pardesü yaz mevsiminde bizi rahat ettirecektir.

Alvina pardesü modelleri yazlık
A.MAVİ DÜĞMELİ KAPÜŞONLU PARDESÜ

Alvina Büyük Beden Pardesü

Pardesü tercihinde diğer seçim kriterimiz yaşımıza uygunluk, kilomuza uygunluk, ten rengimize uygunluk ve statümüze uygunluk diyebiliriz. Burada hemen dikkat çeken bir kriter var ki o da beden boyutumuza ve yaşımıza uygunluk. Büyük beden arayan hanımlar için de Alvina büyük beden pardesü seçenekleri sunuyor. Orta ve ileri yaştaki kapalı hanımların tercihi bu yönde olacaktır.

Alvina Yazlık Pardesü Modelleri 2020 Resim Galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.