Hakkımızda

Tesettür Katalog | www.tesetturkatalog.com

Tesettür giyim ifadesiyle tanıdığımız İslami giyim tarzı her geçen gün popüleritesini arttırmaya devam ediyor. Özellikle son yıllarda kadın giyim sektöründe çok fazla gelişme göstermesi, bu sektöre genç stilistlerin yönelmesi ve bu tarzda yeni bir “moda” kategorisinin ortaya çıkması bunda en büyük etkendir.

“Muhafazakar giyim” teknolojinin de gelişmesiyle insanların daha kolay, uygun fiyatlarla ve güvenli alışveriş konusunda daha fazla itibar ettiği online alışveriş ortamında da oldukça faal durumdadır. Artık kapalı bayanlar da internetten online tesettür giyim alışverişi yapabilir hale gelmişlerdir.

Bu sektör aslında çok da yeni sayılmaz. Yıllar önce İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük kentlerde sınırlı müşteri kitlesine hitap eden birkaç firma bugünlerin ipucunu veren modelleri vitrinlerine koymaya başladı. Bu markaların öncülüğünde bugün Tekbir, Setrms, Tuğba&Venn, Kayra, Nihan, Zühre, Armine, Alvina markalarının yanı sıra Aker, 7 İklim, Selam, Doque, Avenna gibi isimler günümüz tesettür giyimmarkaları olarak hanımların vazgeçilmezi olmuştur.

Bayanların alışveriş yapmadan önce modeller hakkında bilgi sahibi olması adına her sezon başlangıcında koleksiyonları araştırıp inceleyerek uzman kadromuzla bilgiler toplamaya bir süredir devam ediyoruz. Uygun fırsatlardan yararlanma amacıyla da sezon sonu outlet ürün gruplarını da ihmal etmiyoruz.

tesetturkatalog.com olarak 2014 yılından beri sizler için yeni moda trendlerinden, tesettür kombinlerinden yeni sezonuyla, sezon sonuyla, outletiyle yardımcı oluyoruz ve desteklerinizle olmaya devam edeceğiz. En büyük desteğinizin de olumlu geri dönüşleriniz olduğunu unutmayın.