Günlük Giyimde Pratik Tercihiniz: Modaselvim Tunikler

Günlük Giyimde Pratik Tercihiniz: Modaselvim Tunikler

Yeni bir tesettür modelini ele aldığımız yeni yazımızda yine sizlerleyiz. Modaselvim tunikler 2022 sonbahar kış sezonunda sizin beğeninizi almak üzere hazır. Önceki yazımız Moda Selvim Giyim kategorisi altında yayınlanmıştı. Modaselvim kış sezonuna ait tesettür trençkot modellerinin işlendiği yazının başlığı Birbirinden Şık Trençkot Modelleri Modaselvim’de idi. Yine aynı kategoriyle, aynı tesettür giyim markasıyla serimize devam ediyoruz. Bu seferki Modaselvim ürünü tesettür tunik modelleri.

Modaselvim ekoseli tunik

Ekose modası bu sezon da varlığını devam ettiriyor. Gömleklerdeki ekose deseni tuniklere de sıçramış görünüyor. Renk olarak daha çok koyu renkler ağırlıkta. Ekosede kumaş cinsi pamuklu kaba kumaşlar. Önceleri oduncu gömlek olarak meşhur olan modelin günümüze uyarlanmış son hali ekose modeller. Özellikle gençlerin sonbahar kış sezonunda ilgi gösterdiği ekose tunik modelleri Modaselvim kalitesiyle sizlerle.

Modaselvim eşofman tunik

Yine tunik modasında, özellikle tesettür grubunda tunik eşofmanlar çok göze çarpıyor. Bilhassa spor esnasında kullanılan, yürüyüşte, çarşıda, pazarda, günlük hayatta da giyilen tesettür eşofman modelleri kullanım rahatlığı ve hafifliği nedeniyle her zaman kullanımda. Modaselvim tunikler arasında katalogda yer alan modellerin ağırlığı eşofman ya da kullanım rahatlığı olan modeller. Çünkü giyside, özellikle de tesettür giyim stilinde kapalılık kullanım rahatlığıyla dengelenmeye çalışılıyor.

Modaselvim tunikler resim galerisi

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.