Gönül Kolat Abiye ile Göz Kamaştıracaksınız

Gönül Kolat Abiye ile Göz Kamaştıracaksınız

Kısa bir aradan sonra yine beraberiz Sevgili Hanımlar. Havalar iyiden iyiye ısınmaya başladı. Baharın çiçekleri renk renk açtı. İnsanın kendini dışarı atası geliyor. Ama malum bu Covid belası başımızdan gitmeden dışarı çıkamayacağı, çıkmamalıyız. Neyse hayırlısı olsun. Birbirinden şık abiye modelleriyle devam edelim diye düşündüm. Ve Gönül Kolat drape abiye gözüme çarptı. İyiki çarpmış Sız de hak vereceksiniz eminim. Gönül kolat tesettür abiye modellerinden önce Tesettür Pardesü Modelleri kategorisi içinde yer alan Yazlık Pardesüleriniz Tuğba’dan başlıklı konumuzdu.

Gönül Kolat Drape Abiye
Pudra Sim Kort Abiye Elbise

Gönül Kolat Drape Abiye

Sektörde ağırlıklı olarak abiyenin yanında, söz elbisesi, kına elbisesi, nişan elbisesi, her türlü düğün elbisesi üzerine çalışan Gönül Kolat, tabiki tesettür abiye modelleri konusunda adeta bir duayen konumunda. En çok tercih edilen abiye türü ise abiyenin herhangi bir kısmının kumaşın kat kat dikilmesi suretiyle tasarlanan detaylara sahip olan Drape abiye modelidir.

Gönül Kolat Online Satış Mağazası da var

Gönül Kolat, evinizden çıkmadan rahat bir şekilde bedeninize uygun beğendiğiniz bir modeli satın alabileceğiniz online satış imkanını da müşterisine sunuyor. Bu da tasarım abiye markaları arasında ayrıcalıklı bir yönünü öne çıkarıyor.

Siyah, kırmızı ve pembe tonları ağırlıklı görünüyor. Büzgülü, dantelli, pile detaylı, kapaklı, simli ilk dikkat çeken modeller. Bunların arasından benim en çok hoşuma giden panço abiye oldu. Kişiye özel tasarım tesettür giyim sektöründe çok rağbet görmeye başladı. Gönül Kolat da bu tarz bir tasarımcı ve adından son zamanlarda çokça söz ettiren ve bundan sonra da çok duyacağımızı tahmin ettiğim ender tasarımcılardan. Allah yolunu açık etsin. Böyle güzel tasarımlara imza atan genç stilistler ülkemizin de her sahada adını yüceltecek dinamik bireylerdir. Hadi modellere bir göz atalım.

2020 Gönül Kolat Abiye Modelleri Resim Galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.