Etekten Vazgeçemem Diyen Kadının Tercihi Alvina

Etekten Vazgeçemem Diyen Kadının Tercihi Alvina

Kadının hiçbir dönemde, hiçbir çağda, hiçbir zaman aralığında vazgeçemediği giysi türü etekler. Kadın ile özdeşleşmiş bir giysi. Moda, trend, stil ne kadar değişirse değişsin, etek yerini kaybetmeyen ender kadın giysilerinden olmuştur. Böyle olmaya da devam edecektir. Belki bazı toplumlarda etek erkeğin de giydiği bir kıyafet türü olabilir ama bunun için diyoruz ki istisnalar kaideyi bozmaz. Alvina etek modelleri özellikle kadının özüne uygun tesettür tarzı etek modellerini sizler için tasarlıyor. Tesettürlü uzun etek modelleri konusundaki yazımızdan önce Alvina Trend Renklerden Tunik Rengini Seç başlıklı, Tesettür Tunik Modelleri konusunda bir yazı yayınladık.

Alvina etek bluz kombinleri

Bayanlar eteği sever dedik. Peki eteği en çok ne ile kombinlemeyi severiz. İlk aklıma gelen ceket. Kendi tercihim olduğu için olsa gerek. Ancak etek ceket kombinleri daha çok resmi ortamların tercihidir. Bu sebeple daha popüler bir seçim olan etek bluz kombinleririni konumuzun görsel galerisinde inceleyeceksiniz. Markanın bu konudaki uyum başarısını da görmezlikten gelmemek lazım.

Alvina etek bluz kombinleri
HARDAL İKİ RENKLİ ETEK

Alvina etek modelleri yeni sezon

Alvina kataloğunda etek modelleriyle de dikkat çekiyor. Parçalı model, düz kesim, kalem kesim, çiçekli desenli, düz renk, cepli, kemerli detaylara sahip Alvina etek modellerini renkleri de özel kılıyor. Özellikle 2020 yaz sezonuna has trend renkler tercih edilerek dikkatler bu modellerin üzerine toplanıyor. Modelleri inceleyin. Hak vereceksiniz.

Alvina Yazlık Etek Modelleri 2020 Resim Galerisi

 

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.