Etek ve Pantolon Askılarınızı Boşaltın

Etek ve Pantolon Askılarınızı Boşaltın

Sevgili hanımlar. He-Qa markamızın başarılı kreasyonundan seçtiğimiz modellerle deva ediyoruz. 2020 ilkbahar yaz sezonu etek ve pantolon modellerinden seçtiğimiz fotoğraf video galerimiz de yazımıza ek olarak sizlere sunduğumuz görsel materyaller. Bu görselleri dikkatlice incelemenizi önereceğim. Hem marka hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Özellikle tasarım anlayışını edineceksiniz. Hem de belki de sizin 2020 yaz sezonu için tarzınızı belirlemenize yardımcı olacak. Tesettür etek modelleri. Daha önceki yazımız Tesettür Kombinleri kategorinde yer alan Yeni Sezonda Tesettür İkili Takım Seçenekleri yazımız olmuştu.

Bol paça pantolon kimlere yakışır

Bol paça pantolon kesimleri daha çok önceki sezonlarda revaçta idi. Ancak bu pantolon tipi halen popüleritesini özellikle kapalı hanımların gözünde taşımaya devam ediyor. Daha çok genç ve orta yaşlı, hafif ve orta kilodaki hanımlara daha çok yakışıyor diye düşünüyorum.

Camel, indigo, bej, kemik gibi trend seçimler yapılarak, ürünlere çekicilik katmış He-Qa. Pantolonların kesimi üstten alta daralarak giden daha çok şalvar kesim diye tabir edilebilecek, son zamanların moda kesimi. Etek kesimleri de rahat ve pliseli tercih edilmiş koleksiyonda. Yaz için tunik ve ceketlerle kombinlenebilecek bu modelleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Sağlıkla kalın.

Pileli uzun Etek modelleri

Madem etekler tesettür giyim tarzına uygun olacak. Adı da bu sebeple tesettür etek. Ben özellikle eteklerde bedeni sarmaması için pileli olmasına ve boy olarak uzun olmasına dikkat ediyorum.

Bol pantolon kombinleri tesettür
Mavi Mom Jeans

Bol pantolon kombinleri tesettür

Pantolonlarda da tercihim daha çok bol olanları. Ya da üstten pileli olarak tasarlanmış şalvar kesim diye tabir edilen tesettüre daha uygun olan pantolon modelleridir. Tesettüre dikkat etmek lazım diye düşünüyorum.

2020 Yazlık Tesettür Pantolon-Etek Modelleri Resim Galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.