En Yeni Kayra Elbiselerle Havalar Isınıyor

En Yeni Kayra Elbiselerle Havalar Isınıyor

Havaların ısınmaya başladığı baharın şu ilk günlerinde, şimdiden ne giyeceğimizi de düşünmeye başladık. Yeni trend kıyafetlerin görücüye çıkmasıyla 2020 yılının ilkbahar ve yaz mevsiminin çizgileri de ortaya çıkmaya başladı. Kayra da bu istikamette hanımların zevkine uygun tasarımlarını bizlerle paylaştı. Bu yazımızda Kayra yeni sezon elbiselerine göz atacağız. Kayra elbise modelleri, hem resim galerimizde hem de Tesettür Katalog Youtube kanalımıza yükleyip paylaştığımız ve sizlerden de destek beklediğimiz video galerimizde seçtiğimiz şık tasarımlarla boy gösteriyor. Çok beğendiğimi dile getirmem gerekir. Giyince içini de dışını da rahat ettirecek, hem gönül hem de beden rahatlığıyla kullanılacak Kayra elbiseler. Kayra elbise modelleri yazımız öncesi Tesettür Tunik Modelleri kategorisinde Kayra yeni sezona tunik modelleriyle hazır başlığı taşıyan yazımızı sizlerin beğenisine sunmuştuk.

Kayra giyim yeni sezon elbiseler

Kayra giyim, tesettür giyimin öncü markalarından biri olarak her ortam ve şartta giyilebilecek giysi tasarımları sunuyor. Bu amaca hizmet ürün yelpazesi de oldukça zengin. Bunda çok tecrübeli, uzman bir kadroyla çalışması etkili rol oynuyor. Renk seçimlerinde de oldukça başarılı Kayra. Çok göz almayan, sade aynı zamanda asil renkleri modelleriyle buluşturmuş. Kayra uzun elbise akımına kendi tarzında farklı bir detay kazandırmış bu kolesiyonuyla. Örneğin koleksiyon içinden bir model; Kuşaklı balon kol yavruağzı renk elbise modelimiz. Geniş bir kesimi var. Genişliği kuşak detayıyla toparlamış ve salaş hali sona ermiş. Kuşakla boğulmuş geniş elbiseye dar kol yakışır mı sizce. Onlar da öyle düşünmüş olacak ki geniş bir kol ve bilekten lastikle boğularak balon kol tasarlanmış. Uyum bence harika. Tüm modellerde elbiseler sıradanlığın dışına çıkarılmış.

Kayra uzun elbise
Kuşaklı Balon Kol Elbise Yavruağzı

Kayra tesettür elbise modelleri ve fiyatları

Merak konusu başka bir şey de Kayra elbisenin fiyatı. Bu şık, tarz elbiselerin fiyatı 250 TL’den başlıyor. Ancak yakın zamanda bir indirim söz konusu olacak. Kısa bir bekleyiş en az %30 indirimle bu elbiselere sahip olabileceğiniz anlamına geliyor.

Elbise modellerinde özellikle son yılların trendi haline gelen, siz hanımların içinde rahat ettiği uzun ve bol elbiseler bu sezon da revaçta görünüyor. Önden düğmeli, büzgülü, belinde ipli, kuşaklı, işlemeli, parçalı, manşet detaylı ve daha onlarca modeliyle sizlerin beğenisini bekliyor. O zaman haydi Kayra’ya.

Kayra tesettür elbise modelleri 2020 resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.