En Güzel Renk Geçişleri Alvina Abiyelerde

En Güzel Renk Geçişleri Alvina Abiyelerde

Alvina’nın Abiye koleksiyonunda en çok dikkatimi celbeden renk geçişlerindeki uyum oldu. Bejden yeşile geçiş, bordodan kreme geçiş, siyahtan griye geçiş, kırmızıdan golda geçiş gibi profesyonelce stilize dilmiş modeller bu katalogda yer bulmuş. Tüllü, pul payetli, simli, multi şifonlu, dantelli, gizli motifli, pelerinli, kuşaklı, kemerli vb detay çalışmaları da bu profesyonel tasarımlara eşlik etmiş. Bu yazımızda renk geçişli abiye modellerini tesettür giyim zemininde inceleyeceğiz. Renk geçişli abiye tesettür modellerinden önce Alvina Giyim abiye modelleri kategorsinde Alvina Abiyede Hem Gelenek Hem Gelecek: Kırmızı ve Bordo başlıklı yazımızı yayınlamıştık.

Renk geçişli abiye tesettür giyim

Bir abiyede en çok dikkatimi çeken detaylardan biri renk geçişleridir. Farklı bir teknoloji kullanılarak, bilgisayarlı bir sistemle tasarlanan renk geçişli abiyeler günümüz teknolojisinin nimetlerindendir. En öneli özelliği iki farklı rengi aynı elbise üzerinde adeta gökkuşağı gibi geçişini uyumlu bir şekilde sağlamaktır. Hem de renklerin birbiriyle uyumlu ve örtüşme özelliği olmasına da gerek yok. Bu detay abiyeye çok farklı bir çekicilik kazandırıyor. Dolayısıyla kombin yapacağımız diğer unsurlar olan, şal, ayakkabı ve çantalar için abiye üzerindeki iki renkten birini kullanma imkanı veriyor.

Renk geçişli abiye tesettür
BEJ-MAVİ RENK GEÇİŞLİ SİMLİ ABİYE

Tesettür Abiye 2020 Modelleri ve Fiyatları

Bu sezon için tesettür abiyeye ödeyeceğimiz ortalama fiyat 500 TL civarında görünüyor. Net bir fiyat olmamakla beraber ortalama bir fikir vermek açısında düşünebilirsiniz. Yine de imkan dahilinde daha uygun fiyatlarda ya da daha yüksek fiyatlarda abiye seçenekleri mevcut görünüyor. Yeşil rengin tüm tonları, zümrüt, mint, haki; sarının tüm tonları, bej renk, mercan renk, petrol renk çeşitleriyle oldukça geniş renk yelpazesi bu katalogda. Daha önceki makalelerimde tüm renkleriyle ele aldığımız Alvina abiyelerin trend renklerden oluşan diğer çeşitlerini ele aldık bu yazımızda. Hemen modellerin görsellerine geçelim. Bir dahaki yazımızda görüşmek dileğiyle.

Tesettür abiye modelleri 2020 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.