Doğadaki Tüm Maviler Alvina Abiyelerde

Doğadaki Tüm Maviler Alvina Abiyelerde

Özel günlerimiz için kıyafet düşünürken çoğu zaman rengini de baştan belirleriz. Bu durum bazen eşimizle kıyafet uyumu olsun diyedir. Gerçi bayanlar kıyafetin rengini belirledikten sonra erkekler ona uygun kıyafet belirler ama neyse. Yani bayan hangi renkte Abiye düşünürse eşi de ona uygun bir gömlek ya da kravatla uyum sağlamaya çalışır. Bu sebeple Alvina Abiyeleri sizler için renk renk sınıflandırdık. Mavi ana rengimiz olmakla birlikte mavinin diğer alt tonları da abiye renk seçimlerimiz arasında yer alıyor. Su mavisi abiye tesettür kombinleri, saks mavi tesettür abiye kombin, bebe mavisi abiye tesettür kombinleri, açık mavi abiye tesettür modelleri bunlardan bazıları.

Saks mavi tesettür abiye kombin

Abiyelerin özel günlere mahsus, çoğu zaman bir defa giyilecek geçici bir kıyafet olması, bu giysinin renk seçiminde daha cesaretli davranmamıza katkı sağlıyor. Çünkü daha sonra tekrar tekrar giyilecek bir elbise değil. Saks mavi abiye seçimi yine dikkatleri üzerine toplamaya karar vermek gibidir. Cesur bir seçimdir açıkçası. Ama göze hoş gelen, dinlendiren bir renktir. Saks mavi tesettür abiye için en ideal uyum rengi beyaz olmalı kanımca. Krem ya da ekru diğer seçenekler arasında yer aşabilir. Saks mavi abiye üstüne hangi renk şal takılı? Beyaz, ekru ve krem renk. Tabi çanta ve ayakkabı için de geçerli renklerimiz bunlar.

Saks mavi tesettür abiye kombin
K.SAKS TAŞLI PELERİNLİ ABİYE

Su mavisi abiye tesettür kombinleri

Mavinin açık ton renk grubunda yer alan su mavisi ççok hafifi, sade bir tercih olacaktır abiye bakımından. Su mavisi abiye kombininin uyum rengi olarak yine beyaz demek istiyorum. Beyazla çok yakışacak bir renk. Hayal edin; su mavisi abiyenizin üzerine taş detaylı bembeyaz bir türban, beyaz çanta ve ayakkabı. Bir seçenek daha sunayım; lacivert. Koyu bir uyum rengi arayanlar için lacivert de düşünülebilir.

Bebe mavisi abiye tesettür kombinleri

Mavi abiye seçeneklerinde açık tonlar ön plana çıkıyor farkederseniz. Çünkü mavinin daha az dikkat çeken, ama masumiyeti ve temizliği yansıtan tonlarıdır. açık maviler. Bunlardan biri de bebe mavisi. Bebeğin masumiyeti ve temizliği de bebe mavisine yansımıştır adeta. Güzel bir renk abiye için düşünürsek. Yine tercihim beyaz olacak kombinlemede. Diğer tüm aksesuarlar beyaz. Bebe mavisi abiye üstüne şal beyaz.

Açık mavi abiye tesettür modelleri
MAVİ BONCUK İŞLEMELİ SİMLİ ABİYE

Açık mavi abiye tesettür modelleri

Genel itibariyle açık mavi abiye modelleriydi konumuz. Video ve resim galerimizi inceleyince daha iyi fikir sahibi olacaksınız. Bu yazımızda da Alvina ni sizler için seçtik. Mavinin neredeyse tüm tonlarını bu koleksiyonda bulabilceğinizi önceden garanti edebilirim. Mavinin bu kadar farklı tonu mu varmış dedirtecek bir katalog. Açık mavi, koyu mavi, saks mavisi, turkuaz mavi, buz mavisi, havai mavi ve daha bir çok çeşit mavi. Size hangi mavi Abiye lazım. Selamlar saygılar.

Mavi Resim Galerisi:

Mavi Tesettür Abiye Modelleri Video Galerisi:

Yorumlar

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.