Davetlerin Ağır Kadınına Alvina Siyah Abiye

Davetlerin Ağır Kadınına Alvina Siyah Abiye

Renklerin hikayesi var mıdır? Bir edebiyatçıya göre her rengin bir hikayesi vardır. Her yaşam hikayesi bir renkle özdeşleşmiştir. Bundan yola çıkarak şunu söyleyebilir miyiz? Renklerin anlamı var mıdır? Tabi ki her renk bir anlam ifade eder. Dışındaki renk kişinin içindeki duygunun dışa yansımasıdır da diyebiliriz. Siyah renk kıyafetin bu durumdaki manası şu mudur: İçinin karalığı dışına yansımış. Bu da denebilir ama başka bir anlamı daha vardır siyahın. Asil kişiliğinin dışa yansıması. Tesettür siyah abiye modelleri hakkında tecrübi bilgiler ve görsel örnekler bu yazımızın konusu. Konumuz içinde ayrıca siyah tesettür abiye kombin fikirleri ve siyah abiye üzerine türban modelleri üzerinde duracağız. Tesettür siyah abiye modelleri konusunun bir öncesindeki yazı yine konumuzla alakalı Tesettür Abiye Modelleri kategorisinin Mücevher Işıltısıyla Alvina Abiyeler başlıklı yazısıydı.

Siyah tesettür abiye elbise modelleri

Abiye seçiminde renk tamamen abiyeyi giyecek kişinin kendi zevki ve onun rengi belirlerken edindiği tecrübe ve sosyal etkileşimdir. Yanı işin hülasası şu; ben şu renk çok güzel, bu renk çok harika desem de son söz ve belirleyici etken kişinin renk zevkidir. Siyah tesettür abiye seçmeye karar verdiyseniz şunu söylemem gerekir. Çok zevkli birisiniz ve özel gününüzde oldukça şık olacaksınız. Tabi bu sadece abiyenin renk ve özelliklerini belirlemekle sona ermiyor. Bakalım nasıl bir kombin düşünüyorsunuz?

Siyah tesettür abiye kombinleri
SİYAH GÜPÜR DETAYLI ABİYE

Siyah tesettür abiye kombinleri

Seçtiğiniz abiye elbisenin altına giyeceğiniz ayakkabı ve elimizde tutacağimiz çanta ile başlayalım. Siyah tesettür abiye için en uygun ayakkabı modeli siyah rugan veya simli abiye ayakkabısıdır. Aynı renk ve detaylara sahip bir çanta da bu kombini tamamlayacağınız diğer parça olabilir. Çanta eğer askılı ise, askısı abiye üzerinde bulunan gümüş ya da altın yaldız detaya uygun bir zincire sahip olabilir. Aynı detay ayakkabıda da olabilir.

Siyah abiye üzerine türban modelleri

Baş yapımı için gerekli türban ya da şal tasarımına gelince… Siyah abiye üzerine siyah ya da metalik gri renk bir türban ya da şal tasarımı uygun düşebilir. Türbana takıştırılacak bir kolye ucu ya da broş tasarıma zenginlik ve şıklık katacaktır. Farklı renklerdeki şal ya da türban seçimi de sizin tamamen zevkinize kalmış olmakla beraber, uyumu elden bırakmamakta fayda olduğunu aklınızda tutun.

Tesettürlü Abiye Modelleri içinde fazlasıyla karşılaştığımız, bu giyim tarzıyla adeta özdeşleşmiş renkler vardır. Fuşya pembe, saks mavi, zümrüt yeşil gibi. Ancak bir de ağır kişiliklere yakıştırılan ağır renkler vardır ki siyah bunların başında gelir. Tabi siyahın açık tonu olarak sayılabilecek gri renk abiyeler de bu gruba dahil edilebilir. Bu makalemizde Alvina’nın zengin Abiye koleksiyonundan 2020 Siyah Abiye modelleri ve gri renk abiyeleri birlikte inceleyeceğiz. Hoşça kalın hep.

Siyah tesettür abiye modelleri 2020 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.