Çok Zarif Baharlık Feraceler Aker’den

Çok Zarif Baharlık Feraceler Aker’den

Geçmişe şöyle bir dönüp baktığımda hatırlarım. Anneannem “kızım şu feracemi getir sırtıma geçireyim, komşuya kadar gidip geleceğim” derdi. Siyah renkte, oldukça sade bir tasarımla basştçe dikilmiş, zamanla birazcık da rengi solmuş, yanları dikme cepli, önden baştan aşağıya düğmeli çok pratik, hafif bir kıyafeti giyer çıkıverirdi. O zamanın feraceleri. Şimdiye bakıyorum adeta evrim geçirmiş ve hanımların şık olmak için giydikleri dış kıyafeti olmuş. Hatta artık her rengi var. Ayrıca desenlisi, çiçeklisi, farklı detaylara sahip olanı bu ata giysisini adeta günümüze uyarlamış. Aker ferace yeni sezon modelleriyle, farklı çizgisini bu ürün gamında da öne çıkarmış. Modern tasarımların markası Aker giyim geçmişten günümüze yeni trend tasarımlar üretmeye devam ediyor. Bu yazımızın konusu da Aker yazlık ferace modelleri. Aker ferace yeni sezon yazısından önce Tesettür Elbise Modelleri kategorisinde Aker İlkbahar-Yaz İçin Boydan Uzun Elbise başlıklı yazımızı paylaşmıştık.

Aker giyim ferace modelleri

Yılların tecrübesini her çıkan yeni koleksiyonunda konuşturan Aker, feracelerde de, kullanım amacına uygun kumaş özelliği ve kalitesi, tasarımlardaki kullanım rahatlığını odak nokta olarak belirlemesi, tabi tüm bunlara ek olarak estetikten de ödün vermemesi markayı farklı kılıyor. Üzerine giyen kişide tüm bu özelliklerin mutluluğunun yüzüne yansıdığını görüyoruz. Büyük beden konusundaki Aker hassasiyetinden de söz etmeden geçmeyelim. Tüm ürünlerde olduğu gibi markamız Aker büyük beden ferace tasarımlarıyla da bu ihtiyaca cevap vermiş durumda. Resim galerimizde görseli mevcut.

Aker ferace modelleri ve fiyatları
Aker Volanlı Lacivert Ferace V72550232

Aker ferace modelleri ve fiyatları

Her zamanki en mühim konu; fiyatlar… Aker feraceler kalitesi ve şıklığıyla ön plana çıkarken fiyat konusunda da bu kaliteye paralel bir politika izliyor. İndirim kampanyalarıyla değerlendirilesi fırsatlar sunuyor. Bu şıklığın bize maliyeti ortalama 269 TL ile 489 TL arasında değişiyor. Bu fiyatlardan da anlıyoruz ki, bir sezonda deforme olan, rengi solan beğenmediğiniz bir ürün almıyorsunuz. Aldığınız ürün Aker olduğu halde astronomik fiyatlar yok. Bu da artı bir avantaj bizim için.

Aker Giyim de bu rüzgardan geri kalmamış. Çeşit çeşit, birbirinden şık feraceler üretmiş bizim için. Mavi, Lacivert, Siyah renkler hala bu giysi modeli için en çok tercih edilen renkler olmaya devam ediyor. Bahar merhaba derken Aker feraceler giyilmeye hazır. Haydi siz de feracelerinizi sırtınıza geçirin. Haydi komşuya…

Aker ferace modelleri 2020 resim galerisi:

Tesettür giyim modası üzerine çalışmaları bulunan bir stil uzmanı.

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.