Ciddi Davetlerin Rengi Lacivert

Ciddi Davetlerin Rengi Lacivert

Şöyle bir algı vardır lacivert renk için. Memur rengi, resmi renk. Eskiden memurların fix takım elbise rengi lacivertti çünkü. En ciddi toplantıların, milli bayramların, anma günlerinin rengi. Hatta çocukları da resmi görevlere hazırlamak ve alıştırmak amacı mı taşır bilmem ama ortaokul lise öğrencilerinin de ceket rengiydi lacivert. Renk hakkındaki düşüncelerimi aktardıktan sonra gelelim asıl meseleye. Lacivert abiye elbise modelleri tesettür giyim seçenekleri, Lacivert Tesettür Nişanlık, Lacivert Elbisenin üstüne ne Renk Şal Gider, lacivert abiye elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir? Sorular sorular sorular. Tabi ki hiçbiri cevapsız kalmayacak. Lacivert tesettür abiye modelleri konumuzun öncesinde de yine Tesettür Abiye Modelleri kategorisinde En Güzel Renk Geçişleri Alvina Abiyelerde konusunu paylaşmıştık.

Lacivert Tesettür Nişanlık

Özel günlerimiz mutlu günlerimizdir. Bu mutlu günlerimizden biri de mutlu bir hayata adım atmanın başlangıcı olan söz ve nişan merasimleridir. Bu tür özel gün ve gecelerde dikkatlerin üzernize çevrildiğini düşünürsek, şık olmamız gerekiyor.Renk tercihimiz lacivertten yana ise oldukça fazla seçeneğimiz var demektir. Lacivert ve tonları diyelim. Lacivertin açık tonu olarak saks nişanlık da seçeneklerimizin dışında sayılmaz.

Lacivert Tesettür Nişanlık
LACİVERT BONCUK İŞLEMELİ ABİYE

Lacivert Elbisenin üstüne ne Renk Şal Gider?

Lacivert tesettür abiye tercihimizi yaptık. Sırayla devam edelim. Üzerine ne renk bir şal ya da eşarp kullanacağız. Genellikle abiye üzerine özel tasarım uygulanır. Her halükarda bir renk seçimi gerekiyor. Hazıra da gitsek, özel tasarım da düşünsek. Benim bu konudaki naçizane görüşüm yine lacivert bir şal ya da eşarp olacak. Farklı renklerdeki tercih abiyenin ağırlığına zeval getirebilir kanımca. İlle de farklı renk diyenler için ise lacivertin açık tonları ya da patlatmak için hardal rengi düşünülebilir.

Lacivert abiye elbisenin altına ne renk ayakkabı giyilir?

Son olarak sıra ayakkabı seçiminde. Renk seçiminde yine abiye ile aynı renk tercihim bunda da değişmiyor. Topuk boyu eşimizin boyuna göre sizin ayarlamanız gereken bir kriter. Şık bir abiye ayakkabısı, rugan, simli veya taş detaylı bir ayakkabı seçilebilir. Bu arada beyaz bir ayakkabı da ikinci seçenek olarak düşünülebilir. Seçtiğiniz ayakkabı ile uyumlu bir abiye çantası da kombininizi tamamlayacaktır.

Lacivert abiye elbise modelleri tesettür giyim seçenekleri

Peki bu renk abiye için düşünülürse durum ne olur sizce. Tabiki tam olarak böyle olur diyemeyiz. Evet belki ciddi davetlerde, resmi davetlerde abiye giyilebilecek böyle ortamlarda lacivert abiye düşünülebilir ama sadece resmi davetlerin rengi değildir tabi. Kanımca lacivertte siyah gibi asaleti simgeleyen asil bir renktir. Bu rengin yanında Alvina abiye modellerinden saks ve indigo renklerden de oluşan bir foto galeri hazırladık. Size en uygun hangisi acaba. Selamette kalın.

Lacivert Abiye Elbise Kombinleri 2020 resim galerisi:

Siz de Fikirlerinizi Paylaşabilirsiniz

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.